Вінниця

Сторінка 6: Дитячі лікарі в Вінниці

Дивитись клініки в Вінниці
Сьогодні, 17 Червня
Лікар Отоларинголог Криштоф Віта Миколаївна на Doc.ua
Отоларинголог першої категорії зі стажем роботи понад 15 років. Доктор веде консультативний прийом пацієнтів. Проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла (в наявності сучасне медичне обладнання: ЛОР-комбайн, ендоскопія). Займається лікуванням захворювань вуха, горла і носа у дітей і дорослих: риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха, аденоїдити, сірчані пробки, зовнішні отити, видалення сторонніх тіл. Виконує процедур
Приватна лікарська практика 36.6
повторный - 120 грн., вызов на дом - 250 грн.
ул. Маяковского, 141на карті
Староміський
Виклик додому
Лікар Психолог, Психотерапевт Томчук Сергій Михайлович на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, надає кваліфіковану допомогу при фобіях, депресіях, панічних атаках, страхах, посттравматичних стресах, конфліктних взаєминах. Проводить корекцію дратівливості і агресивності, дефіциту уваги у дітей, гіперактивності, консультації в станах втрати і горя.
Лікар Сімейний лікар Федишена Тетяна  Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна лікар загальної практики сімейної медицини. Проводить спостереження за і дітьми від народження, консультації по грудному вигодовуванню, профілактичні огляди дітей перед школою, дитячим садом і ін.
Лікар  Міронішена Олена Віталіївна на Doc.ua
У спеціалізацію дитячого інфекціоніста входить лікування захворювань, які мають інфекційну природу виникнення. Лікує кишечні інфекції, респіраторні інфекції у гострій формі, гельмінтози
Лікар Педіатр Польова Галина Миколаївна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії зі стажем роботи - більше 30 років. Закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова. Веде спостереження дітей з перших днів життя до 18-ти років. Оцінює розумовий, фізичний розвиток дитини відповідно до віку і статі, дає рекомендації батькам про правильний догляд за дитиною, належне харчування, профілактичні процедури. Діагностує захворювання бронхолегеневої системи, травного тракту, нервової та сечовидільної системи, проявляє інфекційні захворювання. Лікує простудні захворювання та гост
Приватна лікарська практика 36.6
повторно - 120 грн, прием дитей до 1 года - 140 грн., вызов на дом - 250 грн., другої дитини (брат/сестра) - 70 грн., дитини до 1 року - 150 грн.
ул. Маяковского, 141на карті
Староміський
Виклик додому
Лікар Сімейний лікар Цирульник Олександр Миколайович на Doc.ua
31рік досвіду
Олександр Миколайович проводить консультативний прийом, огляд, призначає схеми лікування, інтерпретує результати аналізів, Виконує спірографію. Займається лікуванням захворювань та патологій дихальної, травної, серцево-судинної системи
Лікар Невролог Малик Світлана Леонідівна на Doc.ua
Малик Світлана Леонідівна
До компетенції доктора входить лікування таких захворювань і патологій, як: перинатальне пошкодження ЦНС, різного генезу, затримка моторного і стато-кінетичного розвитку, затримка мовного розвитку, ДЦП, синдром гіперактивної дитини, нервові тики, енурез, гіперкінези, головний біль, епісиндром, епілепсія , міастенія, спадкові захворювання нервової системи (міопатії, миотония, дегенерації), множинний склероз, наслідки ЧМТ, біль в спині, захворювання периферичної нервової системи (неврити, невропатії)
Лікар Отоларинголог Аль Харірі Махмуд Жума на Doc.ua
Лікар-отоларинголог проводить консультації та огляд дорослих та дітей. При необхідності видаляє сірчані кірки, промивання ДПН методом переміщення та робить інші процедури
Лікар Гастроентеролог Ковальчук Катерина Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології органів шлунково-кишкового тракту