Вінниця

Сторінка 6: Дитячі лікарі Вінниці

New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Кізіна   Ірина  Євгенівна   на Doc.ua
4.4
Консультація від500 грн
В «Центрі гастроентерології та дієтології» Ірина Євгенівна ефективно вирішує широкий спектр дерматологічних та венерологічних проблем. Ірина Євгенівна є доцентом, кандидатом медичних наук по дерматовенерології, а також висококваліфікованим фахівцем з багаторічним досвідом роботи. Ірина Євгенівна відвідє міжнародні конференції та семінари, що дозволяє їй впроваджувати найсучасніші методи лікування та догляду за шкірою.
Лікар Педіатр Митрашевська Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар педіатр. Проводить огляд і лікування хворих дітей з патологією всіх органів і систем. Володіє отоскопією, пульсоксиметрією. Оформляє і видає мед. документації. Член Української Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини та ін.
Лікар Ортопед, Ортопед-травматолог  Веремій Олег Андрійович на Doc.ua
Лікар Мануальный терапевт, Рефлексотерапевт, Сексопатолог, Уролог, Лікар нетрадиційної медицини Корицький Олег Вікторович на Doc.ua
Займає посаду головного лікаря в клініці. Олег Вікторович спеціалізується на урології, рефлексотерапії, сексопатології, остеопатії, мануальній терапії. Проводить електропунктурну діагностику і вегетативно-резонансний тест.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Федишена Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор Федишена займається діагностуванням та подальшим лікуванням юних пацієнтів. Тетяна Анатоліївна займається оцінкою фізичного і нервово-психічного розвитку дитини, також вона визначає дітей по групах здоров'я, виписує рекомендації по вигодовуванню дитини, щодо її виховання, веде профілактику хвороб хронічного перебігу.
Лікар Офтальмолог Кривов'яз Сергій Олександрович на Doc.ua
Офтальмолог, займається лікуванням аномалій рефракції, дистрофічних і запальних захворювань ока (переднього і заднього відрізка), термінальної глаукоми, що болить. Використовує хірургічні та лазерні методи лікування.
Лікар Отоларинголог Криштоф Віта Миколаївна на Doc.ua
Отоларинголог першої категорії зі стажем роботи понад 15 років. Доктор веде консультативний прийом пацієнтів. Проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла (в наявності сучасне медичне обладнання: ЛОР-комбайн, ендоскопія). Займається лікуванням захворювань вуха, горла і носа у дітей і дорослих: риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха, аденоїдити, сірчані пробки, зовнішні отити, видалення сторонніх тіл. Виконує процедур
Лікар Педіатр Польова Галина Миколаївна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії зі стажем роботи - більше 30 років. Закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова. Веде спостереження дітей з перших днів життя до 18-ти років. Оцінює розумовий, фізичний розвиток дитини відповідно до віку і статі, дає рекомендації батькам про правильний догляд за дитиною, належне харчування, профілактичні процедури. Діагностує захворювання бронхолегеневої системи, травного тракту, нервової та сечовидільної системи, проявляє інфекційні захворювання. Лікує простудні захворювання та гост
Лікар Психолог, Психотерапевт Короцінська Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Юлія Анатоліївна психотерапевт і тренер особистісного зростання, є магістром психології. Лікар працює з дорослими і дітьми, допомагаючи вирішити індивідуальні та сімейні проблеми, проводить психодіагностику і психокоррекцію емоційних станів і різних порушень в поведінці. Також застосовує сімвол-драму, арт-терапію, інтерпретацію сновидінь, наративну психотерапію.
Лікар Психолог Виговська Юлія Вікторівна на Doc.ua
Психолог, консультує сімейні пари, безплідні пари, дітей, вагітних жінок, проводить індивідуальну роботу, спрямовану на лікування депресій, фобій, стресу та ін. Кожен пацієнт для лікаря є цінністю, тому всі свої знання і навички фахівець направляє на порятунок людини від психологічних проблем .
chevron_left
Показати ще 5 Лікаріautorenew
6 7 chevron_right