Одеса

Сторінка 3: Гастроентерологи в Одесі

Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Психотерапевт Головіна  Світлана  Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - спеціалізується на лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, проблем із зайвою вагою, функціональні розлади шлунково-кишкового тракту пов'язані з вагітністю. Підбір оптимального раціону для оптимізації ваги та під час вагітності.
Лікар Гастроентеролог Губергриц Наталія Борисівна на Doc.ua
Губергриц Наталія Борисівна
Доктор медичних наук
Губергриц Наталія лікар-гастроентеролог з величезним досвідом роботи і безліч опублікованих наукових статей. Має вищу категорія, є доктор медичних наук і професором, а також президентом українського клубу панкреатології. Має схильність до аналізу складних клінічних випадків.
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті
Київський
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог Коваленко Олександра Миколаївна на Doc.ua
Коваленко Олександра Миколаївна
Гастроентеролог і гепатолог Олександра Миколаївна займається комплексною терапією різних за течією і етіологією патологій шлунка і 12-палої кишки, гепатобіліарних порушень, кишечника, а також здійснює ведення, цільову і симптоматичну терапію гепатитів в хронічній формі. Володіє багаторічним досвідом застосування сучасних методів ефективного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту і печінки
Into-Sana на Ойстраха
ул. Ойстраха, 28на карті
Пересипський
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті
Київський
Лікар Гастроентеролог, Алерголог, Ендокринолог Мацагора Ніна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як пієлонефрит, пневмонія, бронхіт, гастрит, холецистит, панкреатит, виразкова хвороба, ожиріння, недостатня вага, деформіруюзій остеоартроз, подагра.
Лікар Гастроентеролог Стренковська  Ірина  Костянтинівна на Doc.ua
Ірина Костянтинівна лікар гастроентеролог вищої категорії c 30-ти річним досвідом. Займається лікуванням і діагностикою захворювань шлунково-кишкового тракту (шлунок, кишечник, жовчний міхур, підшлункова залоза, печінка).
Університетська клініка МГУ
Фонтанська дорога, 23\1на карті
Приморський
Лікар Гастроентеролог Стуканова Світлана Герасимівна на Doc.ua
Світлана Герасимівна займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологій органів травлення у дітей
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог Яременко Ірина Іллівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як гастрит, хронічний лямбліоз та інші паразитарні захворювання, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, стеатоз печінки, хронічний панкреатит.
Лікар Гастроентеролог Чабан Олександра Олександрівна на Doc.ua
Олександра Олександрівна - лікар-гастроентеролог займається лікуванням гострих і хронічних гастроентерологічних захворювань
Лікар Гастроентеролог Дорохова Ганна Юріївна на Doc.ua
За плечима у Ганни Юріївни — багаторічний досвід роботи в терапевтичному відділенні, лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних гастроентерелогічних захворювань.
Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар, УЗД-фахівець Окунь  Галина  Василівна на Doc.ua
Галина Василівна – лікар гастроентеролог, сімейний лікар, спеціаліст – УЗД. Лікує захворювання органів дихальної системи, органів серцево-судинної системи, органів ШКТ, органів сечовидільної системи. Веде прийом дорослих та дітей віком від 12 років.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right