Одеса

Сторінка 16: Дитячі лікарі в Одесі

Дивитись клініки в Одесі
Лікар УЗД-фахівець Лоскутов Сергій Іванович на Doc.ua
УЗД спеціаліст вищої категорії. Професійні інтереси - УЗД статевого члена, органів мошонки, м'яких тканин, молочних, передміхурової, щитовидної залоз, заочеревинного простору і органів черевної порожнини (у дорослих / дітей).
Лікар Офтальмолог Бессонова Олена Олексіївна на Doc.ua
Лікар офтальмолог проводить консультування з приводу діагностики, лікування і профілактики офтальмологічних захворювань, а також амбулаторну мікрохірургію ока. Приймає дорослих та дітей з 6 років.
Лікар Невролог Балухатий Юрій Васильович на Doc.ua
Кваліфікований дитячий лікар невропатолог проводить консультування з приводу діагностики, лікування і профілактики захворювання нервової системи у дітей.
Лікар Пульмонолог Радюк Лариса Петрівна на Doc.ua
Лариса Петрівна спеціалізується на дитячій імунології, використовуючи в своїй практиці при діагностиці та лікуванні найсучасніші знання і технології
Лікар Педіатр Касюга  Олена  Валентинівна на Doc.ua
Лікар Педіатр Бадіка Людмила Володимирівна на Doc.ua
Педіатр вищої медичної категорії, фахівець в медицині невідкладних станів, проводить лікування дітей різного віку, у яких спостерігається соматична патологія. Володіє сучасними методами діагностики, лікування і профілактики різних захворювань дитячого віку: захворювань органів дихання; захворювань шлунково-кишкового тракту (у тому числі успішне лікування гельмінтозів, лямбліозу)
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Педіатр Валанцевич Надія Дмитрівна на Doc.ua
Педіатр, фахівець з імунопрофілактики, має першу категорію, у дітей до 18 років проводить лікування патологій внутрішніх органів. Консультує з питань догляду за дітьми раннього віку, вигодовування, проведення вакцинації і імунопрофілактики.
Into-Sana на Ойстраха
ул. Ойстраха, 28на карті
Пересипський
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті
Київський
Лікар Психолог, Логопед Максименко Катерина Леонідівна на Doc.ua
Катерина Леонідівна спеціалізується на загальній та соціальній психології. Особливість роботи даного фахівця в логопедії полягає в тому, що вона використовує недирективний педагогічний підхід, де «учитель завжди правий» і виходить за рамки тільки корекційної роботи. Використовуючи захоплюючі ігри, казкотерапію, художні елементи, ритморухову техніку навчання, лікар психолог спонукає дитину не тільки говорити правильно, а й розуміти інших, взаємодіяти з оточуючими, вміти розуміти і виражати свої почуття. В роботі використовує зареком
«Максимум», Центр розвитку мови
Первичный приём 60 мин безречевого ребенка 350 грн. Первичный прием речевого ребенка 230 грн., 45 мин. Логопедические занятия 230 грн, 45 мин. Занятия с дефектологом 230 грн, 45 мин. Консультация психолога 350 грн, 60 минут.
вул. Космонавтів, 36, каб. 601/1, 601/2, 601/3на карті
Київський
Лікар Отоларинголог Оробец Інна Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить відеоендоскопічну діагностику ЛОР-органів; авторську методику лазерного лікування хронічного тонзиліту; промивання носа по Проетцу, продування слухових труб по Політцеру, промивання лакун, вакуум масаж п\мигдалин, коагуляція судин носової перегородки, ендоскопія носової порожнини, вух, пряма і непряма ларингоскопія, лікарські гортанні заливки, безлікарські блокади нижніх носових раковин, видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів, видалення сірчаних пробок, тампонада носової порожнини при кровотеча, парацентез барабанної перетинки
Лікар Офтальмолог Кондрат Яна Ігорівна на Doc.ua
Кондрат Яна Ігорівна
Лікар є фахівцем з дитячої офтальмології. Є постійним учасником багатьох міжнародних з'їздів і наукових конференцій офтальмологів.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Єврейській
вул. Єврейська, 24на карті