Одеса

Сторінка 12: Дитячі лікарі в Одесі

Дивитись клініки в Одесі
Лікар Отоларинголог Орєхова Ірина Костянтинівна на Doc.ua
Оториноларинголог, фоніатор, проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань ЛОР-органів дорослих і дітей (риніту, синуситу, хвороб вуха, фарингіту, тонзиліту), а також захворювань голосового апарату і порушень голосу. Проводить амбулаторні ЛОР-маніпуляції і операції, займається кодуванням аудіограм і рентгенологічних знімків
Лікар Невролог Малютіна Людмила Георгіївна на Doc.ua
Невролог дитячий, має вищу категорію, великий досвід в лікуванні у дітей хвороб центральної нервової системи дозволяє проводити терапію швидко і ефективно. Індивідуальний підхід лікаря до своїх пацієнтів робить процес лікування максимально комфортним для них
Лікар Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Ковальова Галина Олександрівна на Doc.ua
Досвідчений гінеколог-ендокринолог, приймає дорослих і дітей. Надає кваліфіковану допомогу при більшості гінекологічних захворювань. Також проводить лабіопластику, інтимну контурну пластику та інші процедури в області естетичної гінекології
Лікар Отоларинголог Любчак Валентина Юріївна на Doc.ua
Отоларинголог, сертифікований фахівець з функціональної ендоскопічної рінохірургіі та фоніатрії, проводить амбулаторні маніпуляції в ЛОР-патології, а також працює з ендоскопічними методиками лікування хвороб даного напрямку
Лікар Офтальмолог Крюкова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Офтальмолог вищої категорії має багаторічний досвід в лікуванні кон'юнктивіту, халязіонів, порушень рефракції, дакріоциститів і косоокості. Проводить підбір окулярів, визначення кольоровідчуття, видалення сторонніх тіл
Лікар Хірург Соколов Леонід Володимирович на Doc.ua
Здійснює лапароскопічні операції при водянці яєчок, грижах, пухлинах органів черевної порожнини і вроджені аномалії, гострому апендициті, варикозному розширенні вен сім'яного канатика, а також фіксацію переломів полімерними пов'язками. Видаляє сторонні предмети і виробляє закриті репозиції при переломах кісток під контролем операційного рентгенаппарата (електроннооптичного)
Лікар Логопед, Дефектолог Фурса Ірина Валеріївна на Doc.ua
Ірина Валеріївна - досвідчений дефектолог, що спеціалізується на повній логопедичній діагностиці, консультуванні, лікування різного роду мовних дефектів фізіологічної та психологічної природи, затримки в мовному розвитку.
Центр корекції мовлення «Логопед-Чарівник»
вул. Середньофонтанська, 19Бна карті
Приморський
Лікар Гастроентеролог Гуляєва Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог проводить діагностику і терапію захворювань шлунково-кишкового тракту, спостерігає дітей з перших днів життя до 18 років, що мають патологічні порушення функції органів травлення, включаючи дуоденіти, гастрити, коліти, порушення кишкової мікрофлори і ін.
Into-Sana на Ойстраха
ул. Ойстраха, 28на карті
Пересипський
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Юрченко Ірина Олександрівна на Doc.ua
Має першу категорію з гінекології. Виконує весь спектр гінекологічних процедур, компетентна в проведенні ультразвукових досліджень. Також спеціалізується на дитячій гінекології: лікує запальні хвороби, гормональні порушення, порушення циклу.
Лікар Офтальмолог Павленко Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна є фахівцем, який займається діагностикою та лікуванням патологій в області офтальмології, зокрема таких як глаукома, різноманітні ретинопатії і дегенерації очей, а також запальні захворювання по типу кон'юктивіта, блефарити або іридоцикліта