Одеса

Сторінка 13: Дитячі лікарі в Одесі

Дивитись клініки в Одесі
Лікар Психотерапевт Ярощук Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Вікторія Миколаївна лікар, психотерапевт спеціалізується на психології, психотерапії. Проводить консультативний прийом: онлайн та офлайн дорослих та сімейне консультування. Офлайн робота з дітьми від (3х) років консультація батьків з питань підліткового віку, а також дитячої та підліткової сексуальності. Також здійснюється психологічна підтримка та супровід вагітності та післяпологового періоду, що підтримує психотерапія. Основний метод лікування – «Психоаналітичне поле» Аналітично орієнтований психотерапевт. Метод «Психоаналіз». Працює з психосоматичними проявами психічних розладів, неврозами, депресіями, хронічної втомою, підвищеної тривожністю, панічними станами ( панічними атаками). А також працює із залежностями: харчовими розладами (булімією, анорексією), алкогольною. Має успішний досвід у лікуванні тривожних та панічних станів, страхів та фобій, депресією.
Приватний кабінет психотерапевта Ярощук Вікторії Миколаївни
Лікар тимчасово не веде прийом.
вул. Люстдорфська дорога, 55/6, Офіс - 2 Домофон - 2на карті
Київський
Лікар Педіатр Маломуж Ігор Павлович на Doc.ua
Маломуж Ігор Павлович
Педіатр, має вищу категорію, проводить лікування дітей з патологіями серцево-судинної, шлунково-кишкової, бронхо-легеневої систем, дисфункціональними вегетативними розладами, системної та вірусної патологіями. Протягом багатьох років викладав педіатрію, дитячу кардіологію, гастроентерологію і пульмонологію в Одеському національному медичному університеті
Лікар Офтальмолог Жеків Олексій Костянтинович на Doc.ua
Офтальмолог вищої категорії Жеков Олексій Костянтинович має значний досвід роботи. Проводить консультативні прийоми, хірургічне усунення косоокості, зондування носослізного каналу з промиванням слізних шляхів, хірургічне видалення халязіона.
Лікар Гастроентеролог, Алерголог, Ендокринолог Мацагора Ніна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як пієлонефрит, пневмонія, бронхіт, гастрит, холецистит, панкреатит, виразкова хвороба, ожиріння, недостатня вага, деформіруюзій остеоартроз, подагра.
Лікар Уролог Бондаревич  Світлана  Майславівна на Doc.ua
Бондаревич Світлана Майславівна
Хвороби, які найбільш привабливі до спеціалізації при лікуванні: хронічні запалення сечової системи (пієлонефрити та гломерулонефрити); уретрити; простатити; аденома предміхурової залозі; сечокам’яна хвороба; цистити; нетримання сечі у жінок та чоловіків; нейрогений сечовий міхур; порушення статевої функції; зниження лібідо у чоловіків та жінок; фімози та парафімози у дітей та дорослих (без оперативного лікування).
Лікар Отоларинголог Батуріна Рузанна Геннадіївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на отоларингології. Проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвих труб, пункцію гайморових пазух, ендоскопічний огляд, промивання лакун мигдалин, парацентез. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Алшаріф Айхам  на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог, косметолог, володіє великим досвідом роботи в області дерматовенерології і естетичної медицини, лікує венеричні, шкірні захворювання, фахівець в проведенні лазерної епіляції і методик, спрямованих на корекцію фігури.
Медіком, центр здоров'я та краси

Консультация косметолога - 100 грн.

Консультация дерматовенеролога - 150 грн.

вул. Прохорівська, 51на карті
Приморський
Лікар Сімейний лікар, Кардіолог Шевченко  Алла Михайлівна на Doc.ua
Алла Михайлівна — лікар кардіолог та сімейний лікар з більш як 30-річним досвідом. Займається діагностикою та лікуванням широкого спектру хвороб серцево-судинної, дихальної, травної систем та органів. Проводить генетичні дослідження
Лікар Невролог Біла Юлія Сергіївна на Doc.ua
Дитячий невролог лікує у дітей і підлітків наслідки уражень головного мозку (гіпоксичних), черепно-мозкових і родових травм, а також порушення мовної функції, головні болі. Використовує сучасні методи діагностики, лікування, реабілітації та профілактики захворювань нервової системи у дітей і підлітків
Лікар Психолог Веремчук Ольга Олександрівна на Doc.ua
Ольга Олександрівна займається діагностуванням, терапією психологічних розладів у дітей і дорослих. Спеціалізується на психологічному розвитку, адаптації пацієнтів, роботі зі страхами і підвищеною тривожністю, агресивною поведінкою, корекції дитячо-батьківські відносини
Навчально-консультативний психологічний центр «Співдружність»
дорослі - 800 грн/година; підлітки з 12 до 18 років 600 грн/година.
вул. Князівська, 38, офіси 405, 406 (вхід з Князівського провулку)на карті
Приморський