Одеса

Сторінка 15: Дитячі лікарі в Одесі

Дивитись клініки в Одесі
Лікар Психолог, Психотерапевт Танчук Ірина Михайлівна на Doc.ua
Лікар консультує і надає допомогу в сімейних відносинах, в дитячо-батьківських відносинах. Надає допомогу постраждалим від домашнього насильства, при співзалежності та сепарації, при проблемах підлітків, самовизначенні, формуванні психологічної зрілості
Навчально-консультативний психологічний центр «Співдружність»
900 грн/год
вул. Князівська, 38, офіси 405, 406 (вхід з Князівського провулку)на карті
Лікар Педіатр Миронова Ірина  Петрівна на Doc.ua
Ірина Петрівна займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей від народження до 18 років. Консультує з приводу вигодовування і догляду за дитиною на першому році життя.
Лікар Ортодонт Наретья Євгенія Геннадіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт проводить процедури щодо усунення та попередження неправильного прикусу, а також порушення положення зубів.
Лікар Гепатолог, Фізіотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Калініченко Микола Володимирович на Doc.ua
Микола Володимирович є науковим співробітником НДІ "Медичної реабілітації та курортології". Останні 8 років фахівець професійно займається біорезонансною медициною, спеціалізуючись на терапії вірусних патологій печінки, а також усіляких захворювань органів травлення.
Голубка, медичний центр

Предварительная консультация врача перед диагностикой - бесплатная. Компьютерная диагностика - 800 грн.

вул. Князівська, 23на карті
Виклик додому
Лікар Стоматолог Прокоф'єва Світлана Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог, приймає дорослих пацієнтів і дітей, проводить художні реставрації, протезування, а також відбілювання зубів. Вирішує такі медичні проблеми: гінгівіт, карієс, стоматит, пульпіт, періодонтит і т.д.
Dent House (Дент Хаус), клініка сімейної стоматології
вул. Нежинська, 41на карті
Пересипський
Лікар Отоларинголог Черкез Наталія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвої труби, пункції гайморових пазух, відеоріноскопію, відеоларингоскоп, фотодинамічної терапії, ультразвукову дезінтеграцію нижніх носових раковин. Лікує аденоїдит, отит, синусит, ларингіт, сірчані пробки, туговухість, хронічний тонзиліт, вазомоторний риніт, фарингіт
Лікар Ортодонт Руснак Анастасія Вікторівна на Doc.ua
Сфера професійної діяльності Анастасії Вікторівни включає здійснення комплексної корекції різних типів зміщення прикусу, виправлення нерівностей зубного ряду, ортодонтичну підготовку перед протезуванням.
Клініка Войнаровських
вул. Канатна, 85на карті
Лікар Стоматолог Алєніна Мирослава Василівна на Doc.ua
Мирослава Василівна спеціалізується на загальній та терапевтичної стоматології, проводить у маленьких пацієнтів лікування молочних і постійних зубів, кореневих каналів. Здійснює реставрації, лікує карієс, пульпіт, періодонтит
Лікар Отоларинголог Беличко Анастасія Юріївна на Doc.ua
Доктор проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвої труби, пункції гайморових пазух, зупинку носової кровотечі, відеориноскопію, відеоларингоскоп і інші процедури по ЛОР-профілю. Лікує такі захворювання, як аденоїдит, отит, синусит, ларингіт, сірчані пробки, туговухість, хронічний тонзиліт, вазомоторний риніт, фарингіт і інші
Лікар Отоларинголог Терлецький Владислав Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить відеоендоскопічну діагностику ЛОР-органів; промивання носа по Проетцу, продування слухових труб по Політцеру, промивання лакун, вакуум масаж п\мигдалин, коагуляцію судин носової перегородки, ендоскопію носової порожнини, вух. У своїй роботі застосовує авторську методику лазерного лікування хронічного тонзиліту