Одеса

Сторінка 20: Дитячі лікарі в Одесі

Дивитись клініки в Одесі
Сьогодні, 17 Червня
Лікар Дієтолог, Сімейний лікар, Гастроентеролог Голокозова Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар приймає пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями гастроентерологічного, терапевтичного профілю, надмірною масою тіла. Займається активною виявленням факторів ризику і профілактикою захворюваності
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог Сідько Інна Юріївна на Doc.ua
4.7
Лікар Педіатр Чоботар Оксана Олегівна на Doc.ua
Чоботар Оксана Олегівна
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих захворювань, добре знає особливості дитячого організму і особливості їх розвитку в підростаючому організмі. Проводить протиепідемічні заходи при інфекційних захворюваннях. Веде прийом (або відвідує на дому) хворих дітей, проводить щомісячне обстеження здорових пацієнтів, починаючи від моменту їх виписки з пологового будинку до виконання одного року. Під час обстеження лікар контролює динаміку росту, ваги дитини і інші показники, стежить за його загальним фізичним і психічним
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті
Київський
Into-Sana на Ойстраха
ул. Ойстраха, 28на карті
Пересипський
4.6
Лікар Стоматолог, Ортодонт Мала Наталія Олексіївна на Doc.ua
Наталя Олексіївна здійснює комплексну корекцію всіх типів зміщення прикусу, патології зубних рядів, ортодонтичну підготовку перед протезуванням. В роботі використовує сучасні ортодонтичні апарати і всі види брекет-систем. Проводить лікування зубів передовими методиками, процедури по відбілюванню, ремініралізаціі, профілактиці та гігієну ротової порожнини.
Аврамед
вул. Дюківська, 8, офіс 2нна карті
Приморський
4.5
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Черниш Оксана Юріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог є фахівцем в діагностиці, консервативній, радіохвильовій і кріотерапії патологій епітеліального шару шийки матки, статевих інфекцій, запалень придатків, ендокринних гінекологічних хвороб. Проводить лікування розладів статевого розвитку та менструальної функції у підлітків, синехій малих статевих губ у дівчаток, а також запальних захворювань і кіст яєчників
4.0
Лікар Педіатр, Вертебролог Мухін Ігор Геннадійович на Doc.ua
Лікар проводить лікування хребта і внутрішніх органів за допомогою традиційної та альтернативної медицини. Використовуючи методики цигун-терапії, лікує захворювання органів сечостатевої, ендокринної, травної, дихальної систем, хронічні стани з нез'ясованим діагнозом, сексуальні розлади.
Центр цигун-терапії Wei Long
ул. Новосельского, 5на карті
Приморський
4.0
Лікар Логопед Тупікова Анастасія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-логопед, проводить консультації щодо порушень розвитку мовлення у дітей, визначаючи їх характер і рівень. Спеціаліст проводить корекцію порушень розвитку усного мовлення, використовуючи різноманітні прийоми, методи і засоби.
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті
Київський
Лікар Невролог Бусова Валентина Степанівна на Doc.ua
Лікар Фізіотерапевт Сотнікова Євгенія Павлівна на Doc.ua
Євгенія Павлівна в своїй практиці використовує різні методи фізіотерапії. Євгенія Павлівна має патент на корисну модель №67096, спосіб корекції психо-мовних порушень у дітей раннього віку.
Лікар Педіатр Касап Людмила Іллівна на Doc.ua