Одеса

Сторінка 18: Дитячі лікарі в Одесі

Дивитись клініки в Одесі
Сьогодні, 26 Червня
Лікар Дерматолог Жовта Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна кваліфікований лікар-дерматолог. Проводить діагностику і лікування дитячих і дорослих дерматологічних захворювань, судинні аномалії у дітей і дорослих, діагностика новоутворень шкіри (дерматоскопія), видалення новоутворень, проведення біопсії шкіри, корекція рубців.
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
Повторна консультація 350 грн
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
Лікар Дефектолог, Логопед Коровкіна Ірина Георгіївна на Doc.ua
Дипломований спеціаліст з корекційного утворення. Загальний педагогічний стаж - 6 років. Стаж роботи на посаді логопеда - 5 років. У Ірини Георгіївни є навички проведення діагностики психомовного розвитку, розробки індивідуальних корекційних програм, корекції мовлення і розвитку вищих психічних функцій, консультування батьків і педагогів. Досвід проведення семінарів-практикумів для логопедів. В роботі застосовує логопедичний, зондський масаж, логоритмічних вправи, психогімнастика, дихальну гімнастику, використовую як традиційні, так
«Максимум», Центр розвитку мови
Первичный приём 60 мин безречевого ребенка 300 грн. Первичный прием речевого ребенка 230 грн., 45 мин. Логопедические занятия 230 грн, 45 мин. Занятия с дефектологом 230 грн, 45 мин.
вул. Космонавтів, 36, каб. 601/1, 601/2, 601/3на карті
Лікар Стоматолог Хоменко Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології, ендодонтії та пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує захворювання зубів і ясен. Веде прийом для дітей від 3-х років
Стоматологічна клініка «Вітасан»
м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 43/1на карті
Лікар Стоматолог Верховська Інга Василівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, терапевт, займається відновленням зубів (функціональним і косметичним), усуненням неприємного запаху з рота і кровоточивості ясен, зміцненням емалі дітей і вагітних. Застосовує сучасні досягнення в стоматології, що робить лікування максимально безболісним і результативним.
Dent House (Дент Хаус), клініка сімейної стоматології
вул. Нежинська, 41на карті
Пересипський
Лікар Отоларинголог, Хірург Цепколенко Олександра Володимирівна на Doc.ua
Олександра Володимирівна кваліфікований лікар отоларинголог. Спеціалізується на дитячій та дорослій ЛОР-хірургії. Проводить гайморотомію, видалення кісти в носовій пазусі, лікування алергічного риніту, лікування гіпертрофічного риніту, лікування поліпозу носа, лікування середнього отиту та ін.
Віртус на Буніна
Консультація з рино- і ендоскопічним обстеженням 500 грн; Повторна консультація 350 грн.
вул. Буніна, 10на карті
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
Лікар Педіатр Николаенко Екатерина Сергеевна на Doc.ua
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Логопед Мариничева Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Тетяна Сергіївна - кваліфікований логоритміст, що спеціалізується на лікуванні дефектів мовлення у дітей, затримки розвитку мови, психічного розвитку, дислексії. Проводить логокоррекційну роботу, зокрема логопедичну ритміку.
Центр корекції мовлення «Логопед-Чарівник»
вул. Середньофонтанська, 19Бна карті
Лікар Психолог Ковбасюк Ганна Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна корекційний психолог, працює з емоційно-вольовою сферою, корекцією поведінки, проводить розвиток пізнавальних функцій (мислення, увага, пам'ять і ін).
Лікар Дефектолог, Логопед Колесніченко Олександра Олександрівна на Doc.ua
Логопед, учитель молодшої школи дітей з важкими порушеннями мови, дефектолог і вихователь дітей з порушеннями психофізичного розвитку допомагає при різних видах затримок мовного розвитку. Олександра Олександрівна проводить діагностику і корекцію психомовного розвитку, зондський і логопедичний масаж, дихальну гімнастику, а також інші традиційні та інноваційні методи навчання, залучаючи до процесу корекції і батьків
«Максимум», Центр розвитку мови
вул. Космонавтів, 36, каб. 601/1, 601/2, 601/3на карті
Лікар Стоматолог Сиваченко Вікторія Дмитрівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог займається лікуванням пульпіту, періодонтиту, пародонтиту. Також, проводить художню реставрацію зубів і професійну гігієну порожнини рота. Спеціаліст в області лікування карієсу у дітей і дорослих.
«Дантист» на Адмиральскому проспекті
пр-т Адмиральський, 1Бна карті