Львів

Сторінка 3: Психологи в Львові

Лікар Психолог Познєєва  Людмила  Вікторівна на Doc.ua
Людмила Вікторівна – практичний дитячий психолог із 17-річним стажем роботи. Приймає дітей від 3 років. Спеціалізується на таких проблемах як вікові кризи, страхи, дитячо-батьківські відносини, підвищення самооцінки, комунікативні навички.
Лікар Психотерапевт, Психолог Фрік-Палагіцька Наталія Григорівна на Doc.ua
Клінічний психолог, психотерапевт, проводить діагностику психічного здоров'я, організацію наукових досліджень з метою розуміння психофізичних проблем, а також розробку психологічної корекції.
Лікар Психолог, Психотерапевт Королец Ірина Яківна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на клінічної психології та психотерапії. Проводить психодіагностику, індивідуальні консультації, групову роботу з дітьми, що мають агресивну поведінку, групи підтримки при втраті, когнітивно-поведінкову психотерапію. Веде прийом для дітей від 3-х років
Центр психологічних та освітніх послуг «Моя пташка»
вул. Політехнічна, 4на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Борисенко Оксана Михайлівна на Doc.ua
Основні напрямки роботи лікаря психолога психотерапевта Оксани Михайлівни: особистісні проблеми та міжособистісні стосунки, підліткові проблеми, подружні конфлікти, дитячі емоційні порушення (гіперактивність, агресивність, фобії, відсутність мотивації, тривожність тощо). Надає допомогу дорослим, дітям та сім'ям
Лікар Психолог Циб Іванна Іларіонівна на Doc.ua
До компетенції доктора входить: сімейна психотерапія (сімейні кризи), допомога у вирішенні індивідуальних проблем клієнта і допомогу в досягненні поставлених цілей, супровід і висновок з кризових ситуацій, робота з горем і втратами, робота з внутрішніми конфліктами, особистісний ріст
Лікар Психотерапевт, Психолог Климентович Ольга Богданівна на Doc.ua
Ольга Богданівна - кваліфікований психолог, психотерапевт за методом символдрами, спеціаліст з МАК, коуч; проводить консультативну та терапевтичну діяльність з дорослими та підлітками. Займається індивідуальною, сімейною та парною консультацією
Лікар Психолог Демко Світлана Романівна на Doc.ua
Лікар проводить психодіагностику, надає кваліфіковану психологічну підтримку різним группам населення, допомогає позбавитися від аномалій особистого розвитку, шкідливих звичок, зміцнити відношення з оточуючими та членами родини, навчає психологічній грамоті, методам саморегуляції та подоланню стресових станів
Центр вилікуваних захворювань
вул. акад. Сахарова, 44/65на карті
Лікар Психолог Нагорний Юрій Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології. Проводить психологічне консультування; корекційні заняття з дитиною; психодіагностику. Брав участь в українському Радіо-Львів на тему: «Профорієнтація для школярів». Веде прийом для дітей від 4-х років
Центр психологічних та освітніх послуг «Моя пташка»
вул. Політехнічна, 4на карті
chevron_left 3 4
Показати ще 4 Лікаріautorenew