Львів

Сторінка 7: Педіатри в Львові

Лікар Педіатр Дробна–Сас Ольга Мар’янівна на Doc.ua
Лікар займається виявленням і лікуванням різних захворювань у дітей. Консультує з приводу правильного раціону харчування. Для кожного пацієнта індивідуально складає графік щеплення. Лікує харчові отруєння, гастрит, цистит, ГРВІ, хронічний бронхіт, бронхіальну астму, пневмонію і контактний дерматит
Медичний центр «Інлор»
м. Львів, пр. В. Чорновола, 16вна карті
Шевченківський
Виклик додому
Лікар Педіатр, Дерматовенеролог Похмурська Віра Іванівна на Doc.ua
Лікар педіатр обстежує дітей від 0 до 18 років. Проводить діагностику та інтерпретацію результатів обстежень органів дихальної, серцево-судинної, травної, сечовидільної та інших систем дитячого організму та призначає, в разі необхідності, лікування. Також педіатр консультує з питань догляду та вигодовування дітей до 1 року, розробляє індивідуальні графіки вакцинації. А також лікар дерматолог дитячий займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри у дітей від 0 до 18 років. До сфери компетенцій цього лікаря належать такі захворювання: алергічні, контактні та атопічні дерматити,вірусні захворювання шкіри, мікози, піодермії, акне, кропивниця, себорейний дерматит тощо
Лікар Педіатр Городиловська Марта Ігорівна на Doc.ua
Лікар педіатр. Проводить діагностику і лікування захворювань різних систем організму.
American Medical Centers
вул. Богомольця, 3на карті
Личаківський
Лікар Педіатр Стасів  Марія  Володимирівна на Doc.ua
Марія Володимирівна – лікар-педіатр першої кваліфікаційної категорії. Проводить патронажні огляди дітей до 1-го року, консультування з приводу імунопрофілактики, складання індивідуальних графіків, інтерпретацію лабораторних аналізів та рентгенологічних обстежень, консультації по грудному вигодовуванню, консультації по введенні прикорму для дітей першого року життя. Працює на кафедрі дитячих інфекційних хвороб Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького. Консультант пацієнтів з COVID-19 в КНП ЛОР «ОХМАТДИТ».
Лікар Педіатр Тичківська Ольга Мирославівна  на Doc.ua
Лікар-педіатр загальної практики, спеціалізується на лікуванні хвороб внутрішніх органів у дітей, починаючи з народження і до повноліття.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець Іськів Мар`Яна Юрїївна на Doc.ua
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
Лікар Педіатр Мазепа Єлизавета Дмитрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, магістр медицини в галузі педіатрії, веде спостереження за здоров'ям дитини з самого народження. У сферу її професійної діяльності входить діагностика, лікування та профілактика захворювань усіх систем організму з урахуванням особливостей дитячого організму. Також лікар виконує вакцинацію дітей та дорослих
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
Лікар Педіатр Іващишин Віра Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, вакцинопрофілактику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: грип, бронхіт, коліт, риніт, ангіна, вітряна віспа
Лікар Педіатр Пенцко Віра   на Doc.ua
Лікар Педіатр Гловацька  Алла   на Doc.ua
Діагностика та лікування захворювань дітей,консультація з питань догляду та вигодовування, розробляє індивідуальні графіки вакцинації.
chevron_left
Показати ще 8 Лікаріautorenew
7 8 chevron_right