Терапевти в мікрорайоні Петрівка

Лікар Гастроентеролог, Терапевт Семендяєва Лариса Дмитрівна на Doc.ua
Консультація
Лариса Дмитрівна здійснює комплексну терапію хронічних і невідкладних патологічних станів в кардіології, ортопедії, пульмонології і гастроентерології, що включає в себе фармакотерапію, індивідуальні рекомендації щодо здорового способу життя, призначення ЛФК, дієтотерапію
Лікар Кардіолог, Рефлексотерапевт, Терапевт Назаренко Володимир Іванович на Doc.ua
Заслужений лікар України, кваліфікований лікар-терапевт, автор публікацій в медичних журналах, учасник тренінгів та конференцій Товариства терапевтів України, займається діагностикою та ефективним лікуванням всього спектра загальнотерапевтичних патологій.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Семиволос Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна, лікар-терапевт і сімейний лікар з великим стажем і досвідом роботи, займається розробкою індивідуального лікування захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту, а також проводить консультування з приводу кардіологічних захворювань, використовуючи новітні діагностичні методи.
Лікар Терапевт, Ендокринолог Рикова Олена Іванівна на Doc.ua
Терапевт-ендокринолог завжди шукає індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів та ендокринної системи
Лікар Терапевт Устьянцев Олексій Олександрович на Doc.ua
Завідувач відділення невідкладної допомоги, вища кваліфікаційна категорія, лікар-терапевт. Спеціалізується на невідкладних станах, інфекційних хворобах
Лікар Кардіолог, Терапевт Тичук Надія Віталіївна на Doc.ua
Надія Віталіївна спеціалізується на лікуванні захворювань кардіологічного і терапевтичного профілю. Лікар проводить профілактику, лікування і реабілітацію пацієнтам з різними хворобами серця, їх патологій і ускладнень.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Ендоскопіст Зінчук Наталія Михайлівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, терапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.
Лікар Терапевт Кашина Юлія Василівна на Doc.ua
Юлія Василівна — лікар-терапевт загальної практики, яка протягом багатьох років лікує дорослих. Вона має 11-річний досвід роботи з вагітними жінками. У роботі завжди з турботою ставиться до здоров’я своїх пацієнтів, а в лікуванні застосовує лише високоефективні методи діагностики та профілактики
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Васкес-Абанто Ганна Естуардовна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, гастроентерології, кардіології. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням серцево-судинних захворювань (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, аритмії), а також гастроентерологічних (гастродуоденіт, рефлюкс-езофагіт, холецистит, панкреатит, коліт, синдром подразненого кишечника), захворювань органів дихання