Психологи в мікрорайоні КПІ

Лікар Психолог, Психотерапевт Станович  Наталія Євгенівна на Doc.ua
Консультація від1600 грн
Досвід роботи більше 18-ти років, наполегливість та стресостійкість.
Лікар Психолог, Психотерапевт Катоніна  Тетяна  Вікторівна на Doc.ua
Консультація від1600 грн
Тетяна Вікторівна психологиня, aрт-терапевткa, працює з дорослими, підлітками, пaрaми, бaтьками, веде групи підтримки. Багато працює з психологічними травмами у дорослих, підлітків та дітей Це про травми розвитку, які суттєво впливають на нaше життя, наш вибір, почуття, стреси, птср й ін. Для спеціаліста особисто найкращим результатом терапії є полегшення, коли клієнт може усвідомити, що з ним відбувається, що його почуття нормальні і що його стан не безнадійний, і що він має право на набагато більше, ніж здавалось, і терпіти зовсім не обов’язково. А ще терапія це про підтримку, коли є хтось, хто вислухає, без критики, оцінки, допоможе розібратись і прийняте своє унікальне і важливе рішення та пережити почуття, пов’язані з цим рішенням чи обставинами в житті.
Лікар Психолог Стефановська  Дар'я  Едуардівна на Doc.ua
Консультація від1500 грн
Лікар займається лікуванням депресій, психологічних травм, ПТСР, гострої реакції на стрес, розладів харчової поведінки (анорексія/булімія/компульсивне переїдання). Проводить психологічну підготовку до операції та періоду реабілітації, психологічний супровід при лікуванні онкодіагнозів різної етіології, підготовку до пологів та супровід під час пологів.
Лікар Психолог Коцан  Дана  Андріївна на Doc.ua
Консультація від1500 грн
Завжди подобалось досліджувати своє життя, вчитись долати деякі труднощі та шалено тішитись радощам. Але ж не всі проблеми людина здатна вирішувати самотужки. Психологічні проблеми не виключення. Праця над собою, це завжди важко. Психотерапія є довгою та тернистою, бо це не пігулка. Шлях роботи над собою є довгим, але він того вартий. Тут чудово впишеться мій улюблений вислів: «Чим тяжча боротьба , тим величніша перемога». І це перемога над самим собою. Головне віра та бажання. Працюючи лікарем-психологом та психотерапевтом, з кожним днем усвідомлюю те, що важливо розуміти причину та наслідок проблем, їх вивільнення. Отож, взявши на себе велику відповідальність в допомозі людям бачити себе в гармонії із світом, змінювати стиль життя, власну поведінку , наповнювати яскравими фарбами кожен день, саме це і є моїм покликанням та великою цінністю.
Лікар Психолог Кіріліч Каріна Марінівна на Doc.ua
Консультація від1500 грн
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Лікар Психолог, Гіпнотерапевт Капустіна  Юлія  Анатоліївна на Doc.ua
Спеціаліст працює з такими питаннями, як батьківсько-дитячі стосунки, стосунки в парі, проблеми із зачаттям (психологічна безплідність), адаптація до вагітності/батьківства, ранній розвиток, незадоволеність власним життям, тривожність, бажання все контролювати і невміння розслаблятися, образи, самооцінка/самоцінність.
Лікар Психолог Томаржевська Інна Володимирівна на Doc.ua
Психолог, дефектолог. Надає психологічну допомогу дорослим і дітям, проводить арт-терапію – лялькотерапія, пісочну терапію, терапію образотворчим мистецтвом. Є доцентом кафедри практичної психології
Лікар Психолог Миколенко Володимир Вадимович на Doc.ua
4.6
Займається як індивідуальним психологічним консультуванням, так і консультуванням сімейних пар. Працює з жертвами насильства, а також з тими, хто здійснював насильство в сім'ї.
Лікар Психолог, Психотерапевт Сокіл Віолетта на Doc.ua
Віолетта Сокол - психолог, психотерапевт, а також особистий тренер. Більше 10-ти років в професії. В індивідуальній та сімейный терапії воліє поєднувати класичні і сучасні методи терапії. У лікаря значний досвід надання індивідуальних консультацій, роботи з подружніми парами і сім'ями в Україні та за кордоном. Є фахівцем з лікування депресії, стресу, психосоматичних захворювань, тривожних і депресивних розладів, проводить тренінги з особистісного росту. Приєдналася до Американського медичного центру в Києві в 2006 році. Володіє російською
Лікар Психолог Бердник Андрій Борисович на Doc.ua
Спеціалізується на наданні кваліфікованої психологічної підтримки в стресових і психотравмуючих ситуаціях. Консультує при наявності емоційних проблем в сімейних або ділових взаєминах. Допомагає розкрити індивідуальні можливості особистості і окреслити перспективи її подальшого зростання і розвитку, придбати психічну автономію. Дає пацієнтам навички і знання, які допомагають долати внутрішні конфлікти і знаходити рішення в складних життєвих ситуаціях.