Сторінка 18: Проктологи в Києві

Добробут на Сікорського
вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»)на карті
Шевченківськийм. Берестейська
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Карбовнича Олена Сергіївна на Doc.ua
Комунікативна, позитивна, з гарним почуттям гумору, цілеспрямована, завжди працюю на результат, роблю все, щоб не просто пролікувати, а оздоровити пацієнта. Не женусь за статистикою, лікую лише згідно встановленого діагнозу за показами, по світовим стандартам. Володію новітніми методиками обстеження та лікування патологій ШКТ.
Лікар Хірург, Пластичний хірург, Проктолог Примак Олена  Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна спеціалізується на пластичній хірургії, а також на консервативному та оперативному лікуванні захворювань хірургічного профілю. Також лікар належить методами лапароскопічної хірургії.
Лікар Уролог, Проктолог, Хірург, Флеболог Кондратенко Андрій Петрович на Doc.ua
Кондратенко Андрій Петрович – уролог, проктолог, хірург, флеболог. Проводить первинну хірургічну обробку ран; діагностичну пункцію суглобів та м'яких тканин; пункційну біопсію молочної залози; поділ спайок; заміна постійного катетера; видалення сторонніх тіл крайньої плоті; видалення поліпа уретри та інші
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Хірург, Флеболог, Проктолог, Мамолог Бахмат  Дмитро  Олексійович на Doc.ua
Дмитро Олексійович – спеціалізується на хірургії, мамології, проктології та судинній хірургії (флебології). Виконує оперативні втручання: видалення доброякісних утворень м'яких тканин (атероми, ліпоми, гігроми, ангіоми), тромбектомію-видалення тромбу із зовнішнього гемороїдального вузла, венектомію при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок та багато інших. Також лікар проводить радіохвильове, лазерне або класичне видалення бородавок, папілом, кондилом, родимок, мозолів.
Лікар Хірург, Проктолог Якубінський Максим В'ячеславович на Doc.ua
Лікар-хірург, проктолог, спеціалізується на видаленні доброякісних новоутворень шкіри і підшкірно-жирової клітковини (атероми, ліпоми, гігроми), розтині та видаленні гнійних утворень (абсцес, фурункул, карбунул), проктологічних операціях (гемороїдектомія, висічення анальних тріщин, свищів, видалення копчикової кісти). Видаляє також пахові та пупкові грижі з наступною пластикою грижових дефектів власними тканинами
Лікар Проктолог, Хірург Алексишин Катерина Миколаївна на Doc.ua
Хірург, проктолог, спеціалізується на лазерній, ін'єкційній методиці лікування хвороби в області проктології. Займається кріодеструкцією, лікуванням геморою (внутрішнього, комбінованого), синдрому подразненого кишечника, анальних тріщин (гострих, хронічних) і ін.
Лікар Хірург, Проктолог Вакуленко  Олександр  Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович лікар хірург-проктолог. Спеціалізується на лікуванні проктологічних захворювань хірургічним шляхом.
Лікар Хірург, Проктолог Онишко  Максим  Віталійович на Doc.ua
Максим Віталійович спеціалізується на хірургії та проктології. Лікує захворювання прямої кишки (геморой, тріщина, нориці, випадіння, онкологія), епітеліальні куприкові ходи та ін., грижі черевної стінки (пахвинні, пупкові, післяопераційні та інші). Також лікар виконує оперативні втручання у черевній порожнині та органах малого тазу, малоінвазивні операції шкіри та підшкірної клітковини та інше.