Мішура Зоя Іванівна

Мішура Зоя Іванівна

Лікар вищої категорії
15 років досвіду
Дорослі
Лікар хірург-проктолог проводить консервативне і оперативне лікування пацієнтів, що мають патологію прямої кишки. Використовує сучасні методи діагностики, ставить діагноз ґрунтуючись на анамнезі, клінічних та лабораторних дослідженнях і призначає лікування і необхідні процедури
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
ул. Привокзальная, 14на карті
Дарницький
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 25 Липень Пн 26 Липень Вт 27 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Досвід роботи:

• Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського, лікар-хірург-проктолог (2007-2018)
  • Медичний центр «Медіон» (2016-2018)
  • Українська медична стоматологічна академія, асистент Кафедри з малоінвазивної хірургії (2017-2019)
  • Медичного центру Моя Клініка, хірург, проктолог (2019)

Освіта

• «Українська медична стоматологічна академія» (2007)
  • Спеціалізація з проктології на базі кафедри хірургії та проктології Київської медичної академії післядипломної освіти імені Шупика (2010)

Курси

• Цикл тематичного удосконалення «Лапароскопічні технології в хірургії» (2015)
  • Майстер клас з практичної проктології, Бремен, Німеччина (2019)

Лікування захворювань

• Тріщина заднього проходу
  • Поліпи прямої кишки
  • Проктит

Виконувані процедури

• Сучасні методи діагностики і лікування проктологічних патологій
  • Консервативне і оперативне лікування захворювань товстої і прямої кишки, анального каналу і перианальной області (гострий і хронічний геморой, анальна тріщина, парапроктит гострий, параректальної свищ, пілонідальная кіста, періанальні кондиломи, доброякісні утворення прямої кишки, аутоімунні захворювання товстого кишечника-НВК, хвороба Крона )
  • Малоінвазивні оперативні втручання
  • Обстеження та лікування вагітних з патологією товстої і прямої кишки

Перевірені відгуки про лікаря

39 Відгуки
Анонимно 17 Серпень 2020
Я после этого доктора обратилась к другому специалисту, чтобы получить альтернативное мнение, и я склоняюсь к другому мнению. Мне Зоя Ивановна предложила операцию, но другой доктор сказал что приданом моем состоянии мне нельзя делать операцию. Как для меня был визит непонятен
Лилия 14 Березень 2020
Все понравилось, клиника отличная. Встретили хорошо. Врач очень понравилась. Компетентная, очень опытная. Приятная женщина. Объяснила все по максимуму, все уточнила. Разобралась, назначила лечение. Все супер.
Тетяна 26 Лютий 2020
Мені абсолютно все сподобалося: і комфорт, і спеціаліст.
Вита 23 Лютий 2020
Сподобалось уважне ставлення, доступність інформації.
Екатерина 01 Лютий 2020
Доктор очень корректная, ничего лишнего. Визит понравился.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ