Сторінка 17: Проктологи в Києві

Лікар Проктолог Цема Євген Володимирович на Doc.ua
Цема Євген Володимирович
Доктор медичних наук
Цема Євген Володимирович – спеціаліст у галузі проктології. Консультує як лікар-хірург, проктолог. Доктор медичних наук, професор кафедри хірургії, постійний член Pilonidal Sinus Society (Австралія)
Лікар Проктолог, Хірург Кузьменко Денис Сергеевич на Doc.ua
Олімед, Гастроцентр (Olymed, Gastro Zentrum)
вул. Метрологічна, 17/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Ендоскопіст, Проктолог Задорожній Сергій Петрович на Doc.ua
Лікар-проктолог використовує сучасні методи діагностики, консервативного та малоінвазивного (безопераційного) лікування проктологічних захворювань. Бере активну участь в медичних виставках, міжнародних конференціях по проктології, колоректальній хірургії, ендоскопії та онкології під егідою європейських спілок онкохірургів (ESSO) і проктологів (ESCP)
Лікар Хірург, Проктолог Кондаков Михайло Миколайович на Doc.ua
Михайло Миколайович спеціалізується на амбулаторній хірургії та проктології. Займається лікуванням гнійно-септичних захворювання м'яких тканин, доброякісних новоутворень м'яких тканин, проктологічних захворюваннях, міофасциальних і вторинних неврологічних больових синдромів
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Проктолог, Хірург Томинець Михайло Васильович на Doc.ua
Михайло Васильович надає хірургічну допомогу в лікуванні таких хвороб кишечника, як коліт, виразка, криптит, свищ прямої кишки, хвороба Крона та ін. Проводить оперативні втручання при апендициті, грижі передньої черевної стінки і гострому холециститі. Також доктор виконує невідкладну хірургію травм нижніх кінцівок
Дорожня клінічна лікарня №1
вул. Михайла Коцюбинського, 8ана карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Племінник Сергій Віталійович на Doc.ua
Проктолог, ендоскопіст. Сергій Віталійович компетентний в проведенні капсульної ендоскопії, гастроскопії, колоноскопії.
Київська обласна клінічна лікарня «Відділення проктології»
улица Баггоутовская, 1на карті
Лук'янівкам. Дорогожичі
Лікар Хірург, Подолог, Проктолог, Мамолог Симоненко Сергій Олександрович на Doc.ua
Как хирург специализируется на лечении грыж живота, диастаза мышц передней брюшной стенки и пластики живота. Проводит удаление новообразований кожи и подкожной жировой клетчатки. Лечит весь спектр гнойной патологии. Как проктолог специализируется на лечении геморроя, анальных трещин, парапроктитов, полипов прямой кишки, епителиальных ходов копчика. Как подолог проводит лечение патологии вросших ногтей. Также консультирует пациентов с патологей сосудов верхних и нижних конечностей (варикозное расширение вен, тромбофлебит, атеросклероз сосудов)
Лікар Ендоскопіст, Проктолог, Хірург Граболюк Федір Іванович на Doc.ua
Кваліфікований фахівець у галузі хірургії, проктології і ендоскопії, в основні професійні обов'язки якого входить діагностика і лікування різних патологій товстої кишки і заднього проходу за допомогою хірургічного методу терапії. Проводить відеоколоноскопію своїм пацієнтам
Лікар Проктолог Михайлов Данило Борисович на Doc.ua
Лікар проводить геморроідектомію, геморроідопексію, висічення анальних тріщин. Лікує геморой, анальні бахромки, при необхідності видаляє чужорідні тіла, оперативно лікує ЕКХ і кісту куприка, доброякісні новоутворення періанальної області
Лікар Проктолог, Хірург Сотниченко Віталій Петрович на Doc.ua
Сотниченко Віталій Петрович володіє сучасними методами діагностики, консервативним та оперативним лікуваннм захворювань аноректальної області, прямої кишки, товстої кишки. Пріоритетними в роботі лікаря є сучасні малоінвазивні методи оперативних втручань із застосуванням лазерних та ультразвукових технологій