Сторінка 393: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Уролог Боніславський Ростислав Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить масаж простати, інсталяцію уретри (сечового міхура), уретроскопію, цистоскопію. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, простатит, цистит, пієлонефрит, хвороба Пейроні, МКБ
Лідія-ФМ
вул. Андрія Малишка, 31на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Лікар Судинний хірург Герасимов Володимир Володимирович на Doc.ua
Лікар-флеболог, судинний хірург спеціалізується на терапії захворювань вен, артерій, патології лімфатичної системи, володіє методами амбулаторної хірургії, в тому числі із застосуванням високотехнологічного обладнання, самостійно виконує ультразвукову діагностику судинної патології кінцівок.
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Пластичний хірург Яцишин Ігор Вікторович на Doc.ua
Яцишин Ігор Вікторович
Ігор Вікторович має великий досвід у пластичній хірургії, багаторазово проходив стажування і був учасником майстер-класів з пластичної хірургії за кордоном. Професійно володіє хірургічними техніками, що дозволяє значно скоротити відновний період після проведених операцій. Доктор Яцишин индивидульно підходить до кожного пацієнта, враховуючи особливості його стан здоров'я, зовнішності і естетичні уподобання.
ЛеоМед
вул. Сирецька, 32на карті
Подільський
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Щасний Володимир Михайлович на Doc.ua
Лікар-флеболог, хірург, проктолог, має вищу категорію, проводить ендовенозну лазерну коагуляцію вен, лапароскопічну герніопластику і поздовжню резекцію шлунка, однопортову лапароскопічну холіцістітектомію, степлерну геммороідопексію.
Медіком (Medikom), стаціонарне та хірургічне відділення
Консультация хирурга - 669
вул. Оболонська Набережна, 9на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Шевчук Тетяна Віталіївна на Doc.ua
Шевчук Тетяна Віталіївна
Гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Основні напрямки медичної діяльності фахівця: профілактика онкозахворювань, оперативне гінекологічне втручання, ендокринна гінекологія, а також пластика інтимних зон та антиейджинг
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Імунолог Курченко Андрій Ігорович на Doc.ua
Курченко Андрій Ігорович
Доктор медичних наук
Доктор Курченко А.І. є одним з провідних клінічних імунологів, які займаються вирішенням найширшого спектра проблем в розрізі імунології та алергології. Авторству Андрія Ігоровича належить понад 170 медичних публікацій, також він є співавтором підручників, навчальних посібників і навчальних програм.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Педіатр Метелиця Інна Миколаївна на Doc.ua
Лікар лікує захворювання сечовивідних і дихальних шляхів (нижніх і верхніх), шлунково-кишковий тракт, алергічні захворювання, гострі респіраторні інфекції у та інші. Консультує з вигодовування та правильного догляду за дітьми
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Хірург, Онколог, Мамолог Кузовик Олена Василівна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Олени Василівни входить діагностика і лікування захворювань молочної залози як консервативними, так і оперативними методами. Лікар також проводить пункційну біопсію молочної залози і амбулаторну хірургію з видалення атером, ліпом і папілом.
Лікар Невролог Хісметова Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна займається лікуванням неврологічних захворювань. Проводить діагностику, лікування, профілактику та реабілітацію, володіє методиками зупинки болю за допомогою блокад і локальної терапії
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Сексопатолог, Андролог, Уролог, УЗД-фахівець Іщук Вадим Васильович на Doc.ua
Спеціаліст з більш ніж 20-річним досвідом працює з пацієнтами, у яких спостерігаються: еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя, аденома передміхурової залози та ін. Захворювання на тлі порушень роботи ендокринної системи. Проводить всі необхідні процедури
Центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин
Кловський узвіз, 13ана карті
Печерськийм. Кловська