Сторінка 390: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Отоларинголог Гебріч Генадій Григорович на Doc.ua
Лікар здійснює повний спектр процедур, діагностики та лікування інфекційних, травматичних захворювань, що вражають ЛОР-органи — вухо, горло, ніс. Спеціаліст здійснює всі отоларингологічні маніпуляції такі, як: видалення вушних пробок, промивання придаткових пазух по Проетцу, проводить лікування гострих і хронічних станів. У своїй роботі використовує сучасні методики та індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар УЗД-фахівець Гаркуша Анатолій Іванович на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар УЗ-діагностики, проводить дослідження нирок, органів черевної порожнини, малого таза, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Діагностує причини безпліддя і онкологічні новоутворення в гінекології.
Профімед
вул. Леваневського, 9на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Пластичний хірург Денищук Павло Андрійович на Doc.ua
Денищук Павло Андрійович
Провідний пластичний хірург України, кандидат медичних наук, завідувач відділенням пластичної хірургії клініки АНА-КОСМО, Національний секретар в Україні престижного міжнародного співтовариства пластичних хірургів ISAPS і дієвий член Всеукраїнської асоціації естетичних і пластичних хірургів. За 30 років роботи провів більше 14 000 успішних операцій і запатентував 15 ноу-хау. Географія його клієнтів покриває не тільки Україну і ближнє зарубіжжя, а й Німеччину, Швейцарію і США. Регулярно виступає експертом в таких телепередачах: Сніданок з 1 + 1 (1 + 1); За живе (СТБ); Говорить Україна (ТРК Україна); Я Соромля свого тела (СТБ).
Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини ANACOSMA
Важливо! 100% предоплата в день запису.
вул. Панаса Мирного, 17на карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Педіатр, Алерголог Яковлєва Наталія Юріївна на Doc.ua
Яковлєва Наталія Юріївна
Лікар – кваліфікований фахівець, який займається спостереженням за дітьми грудного віку і старше. Лікар постійно вдосконалює свої знання під час навчання на семінарах в області педіатрії. Лікар лікує такі захворювання, як вітрянка, бронхіт, пневмонія, дифтерія, ГРВІ, кір, краснуха тощо. Проводить оформлення довідок в дитячі садки, в школу.
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Виклик додому
Лікар Кардіолог Тодорюк Людмила Андріївна на Doc.ua
Кардіолог вищої категорії, який займається лікуванням серцевої недостатності, порушень серцевого ритму, стенокардії, артеріальної гіпертензії, функціональних розладів, що виникають в серцево-судинній системі
Київська міська клінічна лікарня № 1
Харківське шосе 121на карті
Дарницькийм. Червоний хутір
Лікар Кардіолог Коваленко Валентина Іванівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з діагностики та лікування серцево-судинних захворювань: аритмія, атеросклероз, вади серця, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба, стенокардія, ревматизм, ревмокардит, серцева недостатність, інфаркт міокарда, інсульти.
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Ендокринолог Маньковський Борис Микитович на Doc.ua
Маньковський Борис Микитович
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, обраний за фахом діабетологія, заслужений діяч науки і техніки України, головний консультант «Модерного діабетичного центру». Сфера професійних і наукових інтересів доктора Маньківського включає пошук нових методів профілактики, діагностики та терапії діабетичної нейропатії, порушень мозкового кровообігу та артеріальної гіпертензії при діабеті, супутніх порушень в роботі організму при метаболічному синдромі.
Модерний діабетичний центр
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Сексопатолог, Уролог, Ендокринолог, Терапевт Мірошников Ярослав Олегович на Doc.ua
Займається лікуванням різних захворювань, а також патологій статевої системи у чоловіків: циститу, уретриту, орхіту, фімозу, простатиту, пієлонефриту. Також спеціалізується на медичному вирішенні проблем по андрології (андропаузи, чоловічого безпліддя, раку простати, еректильної дисфункції).
Інститут сімейної медицини плюс (Ренесанс Технолоджі Клінік)
Консультация уролога (беседа, сбор жалоб и анамнеза, определение программы обслед-я) - 1150 грн.
вул. Курнатовського, 20/1на карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Петренко Олег Миколайович на Doc.ua
Петренко Олег Миколайович
Олег Миколайович є автором безлічі наукових робіт, патентів. Спеціалізується на загальній, гнійній, судинній хірургії. Проводить оперативні втручання при патологічних процесах в судинах кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність.
Київська міська клінічна лікарня №4
вул. Солом'янська, 17на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Ярошовець Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна — акушер-гінеколог і лікар пренатальної діагностики. Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, спостерігає за вагітністю, включаючи складні випадки з патологіями плоду. Надає медичні послуги з проведення УЗД органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, молочних залоз і щитовидної залози
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті