Сторінка 386: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Зінченко Галина Гаврилівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар гінеколог-ендокринолог, має більше 30 років стажу роботи, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, передракових захворювань, преклімакса і ін.
Porcelain-Esthetics (Порцелян-Естетікс)
Консультация без осмотра – 365 грн. Консультация с осмотром – 695 грн. Повторная консультация – 280 грн. Консультация гинеколога-эндокринолога – 440 грн.
вул. Отто Шмідта, 26 бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматоонколог, Хірург Четвертушкін Валерій Валерійович на Doc.ua
Валерій Валерійович спеціалізується на амбулаторно-поліклінічній хірургії в повному обсязі, виконує будь-які хірургічні втручання, включаючи лапароскопічні захворювання органів черевної порожнини. Проводить діагностику і лікування новоутворень шкіри, підшкірної клітковини, внутрішніх органів
«Клініка Мануфактура»
с. Ходосівка, вул. Березова, 2на карті
Київська областьм. Видубичі
Лікар Невролог Ющук Ангеліна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар веде амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями центральної та периферичної нервової системи різного ґенезу. Займається розробкою плану реабілітації для пацієнтів, які перенесли гостре порушення мозкового кровообігу. Проводить діагностику і терапію спадкових і рідких захворювань нервової системи.
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках
Повторна консультация 540 грн:
вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Хірург-офтальмолог, Хірург, Офтальмолог Приходько  Наталія Миколаївна на Doc.ua
Приймає пацієнтів різного віку, спеціалізується на складних випадках запальних захворювань переднього відрізка ока. Володіє сучасними методами хірургічного лікування захворювань, естетичної корекції століття і периорбітальної зони. Проводить діагностику зору з подальшим призначенням окулярів і контактних лінз
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Ткачук Марина Олександрівна на Doc.ua
Висококваліфікований гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії ендокринних порушень у жінок репродуктивного віку, в період менопаузи. Володіє різними сучасними методами обстеження та лікування патологій шийки матки, ендокринної патології (дисфункція яєчників, гіперандрогенії, аденоміоз, гіперпролактинемії, безпліддя, міома матки, новоутворення яєчників, клімактеричні постменопаузальні порушення та ін.), Питаннями планування вагітності
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прием – 300гривен.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Лікар Кардіолог Дорошенко Лариса Романівна на Doc.ua
Лікар більше 20 років займається лікуванням і діагностикою захворювань серця. Лариса Романівна допомагає пацієнтам з інфарктами, гіпертонічної та ішемічної хвороби тощо. Вона застосовує такі процедури, як холтерівське моніторування, електрокардіографія, функціональні навантажувальні проби.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог Курочка Валентина Валеріївна на Doc.ua
Курочка Валентина Валеріївна
Лікар акушер-гінеколог Курочка Валентина Валеріївна проводить консультативні прийоми, діагностику та лікування гінекологічної патології у дорослих і дітей, гіперпластичних процесів ендометрію і аденоміозу у жінок репродуктивного віку
Клініка Доктора Сичова
вул. Маршала Тимошенко, 29на карті
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Хомич Альона Миколаївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки і порушень менструального циклу, жіночого безпліддя, запальних гінекологічних захворювань і хвороб, що передаються статевим шляхом. Володіє методами УЗ-моніторингу овуляції, консультує з питань вибору методу контрацепції, підготовки до зачаття і проблем клімактеричного періоду. Постійно удосконалює професійні навички в рамках міжнародних конференцій і наукових досліджень
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Віта Медікал (Vita Medical) на Шулявці
вул. Дегтярівська, 33Бна карті
Святошинськийм. Шулявська
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Шматков Олексій Валерійович на Doc.ua
Олексій Валерійович займається лікуванням хвороб шкірних покривів, їх придатків у дітей понад 10 років. Лікар Шматков спеціалізується на лікуванні герпесу, вугрової хвороби (акне), дерматиту (атопічного), контагіозного молюска, стафилодермии, стрептодермії і ін.
КДЦ Шевченківського району, филиал №6
вул. Симона Петлюри, 2/4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Ендокринолог Андрусеньків Наталія Богданівна на Doc.ua
Наталія Богданівна фахівець з лікування захворювань ендокринних залоз. Діагностує порушення гормонального фону. Веде пацієнтів з цукровим діабетом, з вираженим дефіцитом маси тіла і ознаками ожиріння.
Здорове життя, медичний центр
вул. Драгоманова, 31 вна карті