Сторінка 387: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Курбацька Ольга Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Кандидат медичних наук, лікар гінеколог-ендокринолог, займається лікуванням гормональних порушень у жінок, жіночого безпліддя, запальних і інфекційних захворювань жіночих статевих органів.
Лікар Мамолог, УЗД-фахівець Коваленко Олександр Володимирович на Doc.ua
Доктор Коваленко займається всебічної терапією патологій молочної залози різного генезу. Також Олександр Володимирович виконує широкий спектр діагностичних досліджень в мамології (УЗД, дуктографія, пневмокистографія). Є автором багатьох доповідей і наукових робіт по темі мамології.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Бєлов Олег Борисович на Doc.ua
Бєлов Олег Борисович
Олег Борисович - кандидат медичних наук, доцент, психіатр, психотерапевт, дитячий психіатр. Спеціалізується на лікуванні тривожно-фобічних, панічних і депресивних розладів, неврозів нав'язливих станів. Доктор береться за найскладніші випадки, має успішний досвід в лікуванні хронічних больових розладів, неврозів кишечника і сечового міхура. Дійсний член Української та Європейської асоціацій психотерапії
Центр психотерапії доктора Белова
Консультации очные и дистанционные онлайн.
вул. Кудряшова, будинок 7, офіс 350на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Ортопед-травматолог, Ортопед, Травматолог Головешко Ігор Анатолійович на Doc.ua
Дитячий хірург, здійснює практично всі види оперативних втручань. Проводить операції при кишковій непрохідності або остеомієліті, апендектомію, розкриває абсцеси і флегмони, ушиває перфоративні виразки 12-палої кишки і шлунка та ін.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Педіатр, Паразитолог Войлова Євгенія Львівна на Doc.ua
Доктор Войлова Е.Л. надає кваліфіковану педіатричну допомогу, здійснює ефективну терапію дитячих інфекцій, патологій бронхолегеневої системи, органів травлення та інших захворювань у дітей, включаючи синдром циклічної блювоти.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Каграманян Арміне Людвіковна на Doc.ua
Каграманян Арміне Людвіковна
Арміне Людвіковна займається діагностикою, профілактикою та лікуванням патології шийки матки. Компетентна в питаннях ендокринної гінекології, безпліддя. Лікар виступала з доповідями на міжнародних конгресах (в Україні, Грузії, Вірменії). Є заступником президента Асоціації неонатологів України з міжнародних зв'язків (країни СНД).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог Ірха Ліна Сергіївна на Doc.ua
Ірха Ліна Сергіївна - завідувач відділенням ТОВ МЦ «Допомога +» на Теремках (Метрологічна, 17/1). Лікар вищої категорії. Медичний досвід 17 років. Консультує як гінеколог-ендокринолог, гінеколог, репродуктолог, провідний фахівець з питань оперативної естетичної гінекології (лабіопластика, філери, перінеопластика, вагінопластика, нетримання сечі та інше), крапельниць краси, anti-age. Засновниця та викладач школи естетичної гінекології для лікарів.
Лікар Травматолог, Ортопед, Хірург, Проктолог Басюл  Володимир Валерійович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в галузі хірургії, проктології, ортопедії. До кола професійних інтересів даного фахівця входить торакальна, абдомінальна і загальна хірургія. Проводить видалення доброякісних новоутворень перианальної області, ліпом, атером, розтин абсцесів, карбункула, фурункула, панарицію. Також варто відзначити, що Володимир Валерійович проходив стажування за кордоном (Німеччина).
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
«Сіті Клініка+»
вул. Менделеєва, 10 бна карті
Печерськийм. Деміївська
Лікар Трихолог Прокопович Денис Вадимович на Doc.ua
Лікар-трихолог проводить діагностику, а також лікування хвороб волосистої частини голови, цифрову дерматоскопію, мезотерапію, лікування андрогенної алопеції, різного роду облисіння у чоловіків і жінок, естетичних проблем волосся і шкіри.
Лікар Нейрохірург Паламар Орест Ігорович на Doc.ua
Паламар Орест Ігорович
Нейрохірург, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Займається проведенням найскладніших операцій на головному і спинному мозку при пухлинах, травмах, інсульті, аневризмі судин головного мозку і т. д.
Інститут нейрохірургії ім. акад. Ромоданова НАМН України
ул. Платона Майбороды (Мануильского), 32 на карті