Сторінка 2: Логопеди в Києві

Лікар Психолог, Логопед Зволінська Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Психолог, працює з дітьми з раннім дитячим аутизмом (РДА), виявляє патологічні зони розвитку, створює програми корекції. Працює за системою ABA (Applied behavior analysis). Займається з дітьми з мутизмом, розладом шкільних навичок, синдромом гіперактивності та дефіциту уваги.
Лікар Логопед, Дефектолог Лещук Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в питаннях постановки звуків, розвитку мовлення і корекції мовних дефектів, в тому числі логоневрозів. Швидко знаходить підхід до дитини будь-якого віку, уміє перетворювати заняття в цікаву гру, що дозволяє отримувати хороші результати в короткі терміни. допомагає при фонетико-фонематичним і загальному недорозвитку мовлення, затримки психічного розвитку
Центр гармонійного развитку дитини и батьків «Бабальока»
вул. Вербицького, 30ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Логопед Джулай Ольга Миколаївна на Doc.ua
Логопед, дефектолог. Займається консультуванням і повною логопедичною діагностикою, виправленням заїкання, коригуванням звуковимови, логопедичних масажем. Спеціалізується на позбавленні від алалії, дизартрії, заїкання, фонетико-фонематических порушень мовлення.
Лікар Логопед Старжинська Людмила Сергіївна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні мовних порушень; надає допомогу у відновленні мови при невриті лицьового нерва; усуває порушення ковтання.
Відділення реабілітації
пр-т Лобановського, 17на карті
Солом'янськийм. Хрещатик
Центр кінезотерапії, клініка відновлювального лікування
вул. Освіти 3а на карті
Солом'янськийм. Деміївська
Лікар Логопед Кривенко Катерина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-логопед. Проводить роботу з дітьми починаючи від 0 років. Займається лікуванням таких захворювань, як: дислалія, дизартрія, фонетико-фонематичні порушення мови, порушення голосу, заїкання та ін. Проводить корекційні заняття, логопедичний масаж.
Лікар Дефектолог, Логопед Чухліб Ірина Михайлівна на Doc.ua
Логопед-дефектолог спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як дислалія, дизартрія, ринолалія, алалія, заїкання, тахілалія. Ірина Михайлівна проводить своїм пацієнтам логопедичні заняття, заняття з Forbrain, логопедичний масаж
Лікар Логопед Целобаева Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Наталія Костянтинівна веде прийом дітей з важкою мовною патологією. Сфера діяльності лікаря включає ведення профілактичних заходів з розвитку мовлення у дітей, корекційні процедури з дітьми, які мають порушення мовлення (заїкання, афазія), дітьми з розладами по типу аутизму, виправлення мовних порушень у дорослих
Лікар Логопед Ранська Тетяна Іларіонівна на Doc.ua
Надає логопедичну допомогу людям з мовними розладами. Має досвід роботи викладачем кафедри психології Київського національного лінгвістичного університету. Є співавтором ряду книг з психології та тифлопедагогіки, автором понад 60 ігор з корекційної педагогіки.
Лікар Логопед Левківська Олена Станіславівна на Doc.ua
Лікар-логопед, керівник відділення міофункціональної корекції. Є тренером по міогімнастиці, мотивує дітей до лікування системою Myobrace. Проводить семінари для логопедів за методикою міогімнастики.
Лікар Дефектолог, Логопед Ткачук Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар логопед-дефектолог, корекційний педагог з великим досвідом роботи в дошкільних установах із загальним і спеціалізованим напрямком, групових та індивідуальних заняттях. Працює з дітьми і дорослими, які мають порушення усного та писемного мовлення. Заняття проводяться за допомогою спеціальних корекційних ігор, вправ; з використанням логопедичного масажу та технології FORBRAIN
Центр гармонійного развитку дитини и батьків «Бабальока»
вул. Вербицького, 30ана карті
Дарницькийм. Харківська
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right