Харків

Сторінка 14: Стоматологи в Харкові

Лікар Стоматолог Куліш Ірина Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює по терапевтичному напрямку, займається лікуванням зубів (ендодонтичним), реставрацією естетичного плану, професійним чищенням і відбілюванням, а також шинуванням зубів і відновленням зубів, які характеризуються підвищеною стертістю.
Лео дент

Если пациент остается на лечение, консультация входит в его стоимость.

пр. Московський, 137, 5 поверхна карті
Салтівськийм. Захисників України
Лікар Ортодонт, Стоматолог Міхно Оксана Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, ортодонт, пародонтолог, також працює у напрямку «Стоматологія терапевтична». Проводить ортодонтичне лікування (елайнери, трейнери, брекет-системи), професійну чистку і відбілювання зубів, лікування хвороб пародонта і ендодонтичне лікування, пришліфування і шинування.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Сараєва Лайя Валеріївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, ортодонт, проводить лікування кореневих каналів, використовуючи ендомотор, ротаційні нікель-титанові системи, що забезпечує точність роботи і менш травматичне лікування для пацієнта. Має успішний досвід переліковування кореневих каналів і закриття перфорацій. Досконало володіє технікою вилучення уламків інструментів і тривимірної обтурації кореневих каналів.
Стоматологічний кабінет Сараєвой Л. В.
ул. Гвардейцев-Широнинцев, 60на карті
Шевченківськийм. Героїв праці
Лікар Стоматолог Онисько Михайло Михайлович на Doc.ua
Лікар займається терапевтичної стоматологією - лікує каріозні пошкодження зубів, а також ускладнення, викликані цими ушкодженнями у вигляді пульпіту, періодонтиту. Проводить чистку зубів, естетичну реставрацію, володіє технікою імплантології.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Імплантолог Сані Біло  Дангаджі  на Doc.ua
Лікар стоматолог хірург, імплантолог. Спеціалізується на загальній та хірургічній стоматології. Також лікар проводить імплантації.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Андріянова  Олена  Леонідівна на Doc.ua
Стоматолог, який протягом багатьох років виправляє недоліки посмішки за допомогою брекетів та робить людей більш впевненими у собі завдяки рівним й здоровим зубам
Стоматологічний центр "Implant Center" (Імплант Центр)
проспект Перемоги, 59на карті
Шевченківськийм. Перемога
Лікар Стоматолог Шульц Генадій Петрович на Doc.ua
Досвідчений щелепно-лицьовий хірург, імплантолог. Саме цей фахівець був «першопрохідцем» по впровадженню технології імплантації в «Вашому стоматологу». Він досконало володіє сучасними методиками з проведення кістково-пластичних операцій, видалення дістапірованних, ретінірованних зубів, лікування пародонту хірургічним шляхом. Всі хірургічні маніпуляції проводить з використанням пьезоцентру (ультразвукового).
Лікар Стоматолог Серьогіна Ольга Олександрівна на Doc.ua
Ортопед-хірург. Професійні інтереси Ольги Олександрівни - протезування на імплантатах, косметичне протезування, протезування на оксиді цирконію, робота з непрямими вінірами, а також низькотемпературної LFC керамікою.
Ваш Стоматолог на Салтівці

Консультация развернутая - анализ КТ, осмотр внутриротовой видеокамерой, составление сметы лечения - 150 грн.

ул. Валентиновская, 13на карті
Салтівськийм. Студентська
Лікар Стоматолог Артюх Олександр Вікторович на Doc.ua
Займається ортопедичною стоматологією - протезує зуби незнімними / знімними протезами. Має другу лікарську категорію.
Ваш Стоматолог на Гагаріна

пр. Гагарина, 174на карті
Слобідський
Лікар Стоматолог Штагер Олексій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, головний лікар стоматологічної студії GlamSmile, спеціалізується на імплантації та протезування на імплантатах, а також ортопедичній, реконструктивній та естетичній стоматології.
ГлемСмайл (GlamSmile)

Стоимость приема включает консультацию, развернутую диагностику полости рта и зубов (сбор анамнеза, изготовление диагностических моделей).

пров. Банний, 1на карті
Київськийм. Площа Конституції