Харків

Сторінка 5: Гінекологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Чумакова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Гінеколог-репродуктолог, працює на посаді завідуючої стаціонаром в клініці професора Феськова. Спеціалізується на проведенні запліднення екстракорпоральним шляхом, ЕКО + передімплантаційній діагностиці, внутрішньоматковій інсемінації, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + TESE.
Клініка професора Феськова А. М.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Безпечна Ірина Михайлівна на Doc.ua
Гінеколог-репродуктолог, завідує відділенням екстракорпорального запліднення. Проводить процедуру ЕКО, внутрішньоматкову інсемінацію, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + TESE, ЕКО і передімплантаційну діагностику, а також інші процедури для лікування безпліддя.
Клініка професора Феськова А. М.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Абаскулузаде Сабіна Відадієвна на Doc.ua
Сабіна Відадіївна спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають репродуктивну систему у жінок. Лікар Абаскулузаде займається лікуванням жіночого безпліддя, інфекцій, які передаються при статевому контакті, хвороб, що мають ендокринну природу (аменореї / дисменореї), запальних захворювань.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Силіна Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Лікар є асистентом кафедри акушерства і гінекології. Пріоритетні напрямки роботи - планування і супровід вагітності. Крім цього лікар займається діагностикою та лікуванням патології шийки матки, ендокринної гінекології, збереженням репродуктивного здоров'я жінки, підказує, як комфортніше пережити період менопаузи і період статевого дозрівання
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Маркечко Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталя Петрівна багато років займається питаннями діагностики і делікатної терапії патологій жіночих статевих органів і системи репродукції в цілому, інфекцій, які передаються за допомогою статевого акту, гормональних порушень, що впливають на здоров'я статевої системи жінка.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жданова Ельміра Вагіфівна на Doc.ua
Ельміра Вагіфовна завідувачка відділення. Лікар має багаторічний успішний досвід ведення вагітних, консультація гінеколога - ендокринолога, консультації з виявлення та лікування безпліддя в сімейних парах.
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Толпиго Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог першої категорії. Займається лікуванням запальних захворювань органів малого таза, лікуванням безпліддя, патології шийки матки, гінекологічної ендокринної патології, діагностикою та лікуванням проблем невиношування вагітності, планування сім'ї.
Лікар Гінеколог Потапова Ірина Вікторівна на Doc.ua
Дитячий гінеколог, в сферу професійних інтересів якого входять такі проблеми, як зрощення зовнішніх статевих органів, різні пороки розвитку, синдром полікістозних яєчників, порушення процесу статевого дозрівання, порушення циклу менструацій.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яценко Валентина Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має вищу лікарську категорію, в своїй роботі використовує догмати доказової медицини, володіє методами кольпоскопії, УЗД в гінекології, проводить радіохвильове лікування ерозивних уражень шийки матки за допомогою апарату "Сургитрон".
Панація XXI століття
вул. Кооперативна, 28на карті
Основ’янськийм. Площа Конституції
Лікар Гінеколог Кучина Марина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог. Успішно працює в таких напрямках: ендокринна гінекологія, естетична гінекологія, діагностика та лікування інфекцій і запальних захворювань жіночої репродуктивної системи, діагностика та лікування патологій шийки матки, піхви і вульви, планування сім'ї та контрацепція та ін.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right