Дніпро

Сторінка 2: Проктологи в Дніпрі

Лікар Флеболог, Хірург, Проктолог, Судинний хірург Кудлай Сергій Павлович на Doc.ua
Сергій Павлович спеціалізується на лікуванні геморою, анальної тріщини, венозної недостатності, тромбофлебіту, варикозного розширення вен та ін. Виконує видалення карбункулів, фурункулів, пароніхій, ліпом, атером, врослого нігтя. Проводить ректороманоскопію, відеоаноскопію
Лікар Проктолог, Хірург Пасєвін Василь Валентинович на Doc.ua
Василь Валентинович спеціалізується на хірургічному видаленні ліпом, атером, новоутворень, мозолів, чужорідних тіл. Проводить оперативне лікування геморою, операцію Hal-Rar, розтин гематом, флегмон. Володіє технікою проведення аноскопії
Медичний центр «Ала атлантіс»
Повторный прием– 270 грн.
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Проктолог Зверко Олексій Петрович на Doc.ua
Володіє сучасними методиками діагностики та лікування проктологічних проблем. Лікування гострої анальної тріщини, хронічної анальної тріщини, хронічного геморою, гострого геморою. Видалення гемороїдальних вузлів, анальних поліпів, кондилом, папілом, анальної бахромки та ін.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Хірург, Проктолог Батозський Олексій Сергійович на Doc.ua
Надає амбулаторну допомогу хворим проктологічного профілю за допомогою впровадження у своїй практиці малоінвазивних методик лікування. Спеціалізується на різних проктологічних проблемах — геморой, анальна тріщина, поліпи анального отвору, кондиломи та багато іншого
JMC (ДжіЕмСі)
Консультація хірурга 350 грн. Консультація проктолога 380 грн.
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Проктолог, Хірург Спариш Євген Дмитрович на Doc.ua
Євген Дмитрович проводить висічення атером, липом, мозолів, врослих нігтів та інших утворень шкіри та підшкірної клітковини, розтин фурункулів, карбункулів, абсцесів, висічення анальних тріщин та ін. Лікар лікує геморой, виразкову хворобу, холецистит, анальну тріщину, шпору п'яти, кісту куприка
Лікар Хірург, Проктолог Асляєв Олександр Андрійович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар проводить видалення геморою різними методами (HAL-RAR, радіохвильовим апаратом «Сургітрон»), видалення анальних тріщин, новоутворень періанальної області, виконує ректороманоскопію і відеоаноскопію. Займається лікуванням геморою, анальної тріщини, запору, анального свербежу та ін. Також лікар проводить видалення карбункулів, фурункулів, пароніхій, ліпом, атером, нігтьової пластини
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Палюра Павло Володимирович на Doc.ua
Хірург-проктолог, професійна спеціалізація лікаря - консервативна терапія і мініінвазивне хірургічне лікування хронічного комбінованого геморою, гострих і хронічних анальних тріщин, проктиту та інших патологій, запальної або будь-який інший етіології, прямої кишки.
Лікар Хірург, Проктолог Семашко Олександр Васильович на Doc.ua
Семашко Олександр Васильович
Олександр Васильович є досвідченим хірургом, виконує весь спектр операцій при доброякісних і онкозахворюваннях органів черевної порожнини, лапароскопічні та невідкладні оперативні втручання, а також операції з лікування морбідного ожиріння, діафрагмальної грижі, варикозної хвороби
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием ‒ 250 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Проктолог, Хірург Рябчинська Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна проводить висічення зовнішнього гемороїдального вузла, лігування гемороїдальних артерій під ультразвуковим контролем, лікування анальної тріщини в хронічній стадії, висічення анального поліпа, лікування папрапроктиту в гострій стадії. Веде прийом вагітних.
Генезіс-Дніпро
вул. 25-ої Січеславської Бригади 119-120 ( вул.. Рибінська)на карті
Соборний
Лікар Проктолог, Хірург Поляк Наталія Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
За плідну довготривалу діяльність лікаря проктолога-хірурга була присуджена вища кваліфікаційна категорія. Проводить ефективне лікування ряду хірургічних захворювань малої проктології.
chevron_left 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew