Сторінка 2. Сторінка 2: УЗД для вагітних в 2-му триместрі в Львові(22)

• Оплата карткою,

Медичний центр Giorno - це мережа сучасних багатопрофільних мед центрів та сімейних стоматологій. Наразі мережа Giorno вже налічує 5 клінік, але попереду відкриття нових локацій. Медичний центр проводить діагностику та лікування дорослих і дітей з основних напрямків медицини. ще

• Пн-Сб: 9:00-20:00

вул. Шевченка 60, корп 18 (ЖК Семивіт). На карті

від 800 грн
      • УЗД "Вагітність 2-3 триместр"

вул. Раппапорта, 2. На карті

від 440 грн
      • УЗД 2 триместр
        440 грн
      • УЗД 2 триместр (двійня)
        540 грн
    • Оплата карткою,

Перша приватна спеціалізована дитяча поліклініка ВЕСЕЛКА® відкрилась 22 лютого 2015 року у Львові. З цього дня розпочалась історія розвитку мережі медичних центрів під веселковим крилом пташки Зорени – оберегом усіх ВЕСЕЛОК. Батьки довіряють нам найцінніше – здоров’я дітей. Ми цінуємо цю довіру. Щодня допомагаємо дітям бути здоровими. Виконуємо свої обов’язки якісно й швидко. У кожному конкретному випадку обираємо найменш травматичні та найбільш ефективні методи лікування. У роботі ми керуємось принципами виключно доказової медицини. Пропагуємо профілактичні заходи та здоровий спосіб життя. Ми беремо на себе соціальну відповідальність, надаючи знижки на медичні послуги незахищеним верствам населення: дітям з особливими потребами, дітям-сиротам, дітям учасників АТО та багатодітним сім’ям. ще

• Вс: 9:00-20:00

вул Професора Ковалика, 1а. На карті

• Оплата карткою,

У діагностичному центрі першої приватної спеціалізованої дитячої поліклініки міста Львів «Веселка» надаються діагностичні послуги на високоякісному обладнанні по ультразвуковій діагностиці. В центрі працюють висококласні лікарі різних спеціальностей, які нададуть свої послуги якісно, швидко та максимально комфортно у межах однієї клініки ще

• Нд: 9:00-20:00

пр. Червоної Калини, 68. На карті

Сихівський

• Оплата карткою,

Дельта Мед - це українсько-ізраїльський багатопрофільний медичний центр. Діагностика та лікування у клініці проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів. Дельта Мед об'єднав команду провідних спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим добутком. Основними напрямками роботи є консультативний, діагностичний, денний стаціонар, хірургія одного дня. ще

ул. Караджича, 29 Б. На карті

850 грн
      • УЗД плоду при вагітності 2 триместр двійня
        950 грн
    • Оплата карткою,

Мережа медичних центрів ВЕСЕЛКА® працює з 2015 року. Ми переконані, що здоров’я країни починається зі здоров’я сім’ї. Наша місія – щаслива та здорова сім’я, де дбають про здоров’я з перших кроків та вважають лікаря своїм товаришем. ще

• Вс: 9:00-20:00

Львів, вул. Широка, 68 а. На карті

Залізничний

• Оплата карткою,

FemiLux - медичний центр з турботою про здоров'я кожної жінки у вашій родині Наша місія - бути вашою підтримкою, турбуючись про жінку в будь-якому періоді її життя. Професіоналізм наших лікарів, комплесний підхід, емпатія гарантують якісну медичну допомогу та підтримку, створюючи атмосферу затишку та розуміння за буд-яких обставин. Ми надаємо послуги: консультації: акушер-гінеколога, дитячого та підліткового гінеколога, ендокринолога, уролога, нутриціолога, невропатолога. УЗД малого тазу, вагітності всіх термінів, молочних залоз, черевної порожнини, щитовидної залози, урологічне. Масаж ручний лікувальний та доглядовий ще

вул. Туган-Барановського 9. На карті

Личаківський

від 800 грн
      • УЗД 2 триместру
        800 грн
      • УЗД 2 триместру (14-18 тиж) (3Д, 4Д)
        800 грн
      • УЗД двійня 2 скринінг (3Д, 4Д)
        1 200 грн
    3 послуги діагностичного центру Продивитися весь прайс лист