Відгуки про діагностичний центр Медцентр «Біомед»

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

вул. Драгана, 9. На карті

Сихівський

Клініка дуже сподобалася. Була невеличка затримка по часу, але  загалом  мене все повністю влаштувало у цій клініці.

Ганна, 18.04.2024

Клініка дуже  комфортна, саме перебування було приємне у цій клініці. На рецепції дуже  привітні, хороші працівники працюють.

Іван, 09.04.2024

Сподобалася клініка, дуже гарна клініка. Все добре було у цій клініці.

Наталія, 27.03.2024

Лікар-діагност не в повній мірі надав інформацію щодо дослідження, я не задоволена прийомом.

Іванна, 26.03.2024

Візит пройшов чудово - працюють гарні спеціалісти.

Христина, 26.03.2024

Сподобалася клініка, пройшло все прекрасно. У клініці хороший, привітний персонал.

Олена, 25.03.2024

Було дуже хороше відношення, ставлення! Лікар що робив УЗД, усе дуже докладно пояснив, навіть зробив порівняння із попереднім висновком, який я йому показала. Надав якісь рекомендації, тобто усе відбулося по людські, залишилась задоволеною.

Марина, 12.03.2024

Лікар УЗД спеціаліст дуже чудовий. Я з іншого міста і раніше була в інших лікарів, я зараз в захваті від лікаря. На ресепшен дівчата дуже чемні, все відповідали, все було добре

Альошина, 04.01.2024

Лікар який проводив УЗД молочної залози дуже уважний спеціаліст, все по поличках розклала та розповіла. Зустріч мені сподобалась.

Тетяна, 24.11.2023

Візит пройшов добре - персонал привітний, усе пояснили. Все сподобалось.

Марія, 10.11.2023

Усе було чудово, швидко, лікарка що робила УЗД, повністю компетентна, пояснила більш аніж очікувала. Вона просто молодець!

Юлія, 27.09.2023

Прийняли мене дуже швидко, навіть раніше запланованого по часу, лікар мені дуже сподобалася, все було швидко, чітко. Я задоволена

Юлія, 25.09.2023

Прекрасна клініка, дуже все сподобалось і відношення і обслуговування. .Ми все встигли пройти вчасно.

Вячеслав, 29.03.2023

Дуже задоволена лікарем, як фахівцем, здійснив детальний огляд, допоміг з вирішенням питань, які турбували. Подяка адміністраторам Мар'яні та Олені.

Олена, 15.09.2021

Сама заполняла анкеты, ручками теми что непонятно кто трогал, сейчас время такое, в других клиниках сами девушки на рецепции заполняют, несмотря на это девушки вежливые.

Альона, 07.11.2020

В клинике на рецепции хорошие девушки, прекрасные специалисты и доступные цены.

Юрій, 09.10.2020

Все добре, все сподобалося. Я задоволена. Лікар хороший. Все детально розповіла.

Есира, 17.09.2020

В клініці все було супер комфортно і ввічливо.

Анна, 17.09.2020

Робили УЗД молочних залоз. Все детально пояснили. Прийомом задоволена.

Ірина, 22.05.2020

Сподобалось відношення в клініці. Все дуже оперативно.

Дарина, 27.04.2020

Мені зробили УЗД і УЗД — спеціаліст направив на консультацію до лікаря. Лікар сказав, що все добре. То навіщо мене треба було до нього направляти! Я заплатила зайві гроші, нізащо. Моє побажання, що краще так не робити. Якщо видно, що у людини все добре не рекомендувати, направляти до лікаря та викидати зайві гроші.

Оксана, 21.01.2020

Визит состоялся вовремя, персонал был со мной вежливый. Я осталась довольна.

Валерия, 30.12.2019

Приємне спілкування, все дуже швидко і лікар все дуже добре роз'яснив. Я задоволений.

Николай, 28.12.2019

Дуже привітний персонал. Лікар дуже відкритий, комунікабельний. Прийом дуже сподобався.

Марк, 10.12.2019

Дуже швидко, зайшли без черги. Приємний, ввічливий, професійний, лікар. Можливість розрахуватися карткою. Ввічливий адміністратор.

Дем ян, 06.05.2019

вул. Караджича, 29 Б. На карті