Відгуки про діагностичний центр «Веселка», приватна дитяча поліклініка на пр. Червоної Калини

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 9:00-20:00

пр. Червоної Калини, 68. На карті

Сихівський

Комфортно, проведенням діагностики задоволена, дякую.

Марія, 12.04.2024

Все сподобалося, ми туди часто ходимо, там дуже зручно, комфортно, не потрібно чекати у чергах. Як на мій погляд, усе ідеально.

Марк, 25.03.2024

Перший раз зверталася в клініку, все було добре, лікар діагностики дуже хороший спеціаліст, все гарно зробив, зауважень до персоналу не було

Ірина, 22.03.2024

Сподобалася клініка. Були в цій клініці вперше. Залишилося дуже непогане враження після відвідування цієї клініки.

Вероніка, 12.03.2024

В клініці дуже класний лікар діагностики серця, спокійний, ввічливий, гарно спілкується, розуміється на своїй справі. Прийом у лікаря мені дуже сподобався. Клініка теж класна, чистенька, персонал гарний. Всім задоволені

Олег, 01.03.2024

В клініці на ресепшен адміністратор добре працює, лікар УЗД спеціаліст класний, багато чого розказав, роботою клініки задоволені

Ярослав, 13.02.2024

Сподобалось у клініці. Все на хорошому рівні, все добре пройшло. Працюють хороші спеціалісти у клініці.

Діана, 06.01.2024

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Лікар, що проводив діагностику, був гарним фахівцем. Звертатимуся до них іще. Клініку рекомендую.

Ірина, 07.06.2023

Усе пройшло на найвищому рівні - оперативно, якісно, професійний персонал. Візитом залишилася повністю задоволена, тому звертатимуся до них ще у разі потреби. Клініку рекомендую.

Юліан, 12.01.2023

Лікар, яка проводила діагностику, хороша, розпитала, що до чого, все пройшло добре. І дівчата у реєстратурі ввічливі, привітні. Мені сподобався візит до клініки.

Мар'яна, 09.12.2021

Не правильно написали описание , сверялась с другими врачами.

Надя, 27.09.2021

Робила в клініці електроенцефалографію для дорослого. Все пройшло добре. Персонал вічливий. Рекомендую!

Яворська Людмила , 15.03.2021

Мне все очень понравилось, очень грамотный специалист. И имя у нее такое необычно. Мене все очень понравилось, очень. На высшем уровне. Я и в Европе проходила разные диагностики, здесь, очень хорошо! Мне все очень понравилось. Благодарю за то, что у вас такие сотрудники! Очень обходительные, внимательные и приветливые. Всегда с улыбкой и в хорошем настроении.

Тетяна, 28.10.2020

Ми прийшли на ЕКГ, мою дитину дуже гарно оглянули, та відразу видали результат без затримки. Дуже залишились задоволені

Кира, 12.09.2020

Це дитяча клініка, але як виняток, роблять обстеження і дорослим. Це дуже великий плюс.

Надия, 29.02.2020

Дуже комфортно, є місце для дитячих розваг та акваріум. Лікар-УЗІ-спеціаліст компетентна і має гарний підхід до дитини. Все дуже добре

Никита, 22.02.2020

Рекомендую. Навіть з запізненням на годину нас прийняли через 5 хв . Персонал привітний. Лікар, яка робила обстеження підходить з розумінням до пацієнтів. Один мінус, що результат дають на слідуючий день .

Ляшук Богдан, 24.12.2019

Прийом дуже сподобався, знають як знайти спільну мову з дітьми.

Рудак, 11.11.2019

Перше, нас записали все сподобалось, прийшло смс. Підїхали там спеціальний підїзд наверх , людині не змогли запропонувати коляску для підїзда наверх.Якщо людині роблять таку процедуру ,можливо важко піднятися наверх. Жодної коляски не було. Зробили процедуру, нам сказали що на четверту буде результат, потім на ресепшині сказали що буде на другий день.Але проце ніхто не попереджав.Заздалегідь могли би сказати. Добре що забрали о четвертій.Якщоб мене про це попередили , я могла б вибрати щось інше. А поза тим лікар хороший уважний.

Ольга, 14.06.2019

Задоволені, дуже гарно нас прийняли. Кваліфікований підхід, дуже гарно нас зустріли на рецепції, також лікар нас обслуговала гарно, оглянула, дуже задоволені прийомом.

Христина, 23.03.2019

Дуже приємний персонал, уважні, приємні.

Илья, 04.03.2019

Було злоблено все гарно, мені все сподобалось. В клініці гарно, особливо сподобались автоматичні бахіли.

Ігор, 13.02.2019

У приватній дитячій поліклініці "Веселка" приємна атмосфера. Тихо, чистенько і акуратно. Дуже сподобалось.

Наталія, 23.01.2019

Все добре, дівчата ввічливі. Лікарі дуже хороші. Все сподобалось.

Ксения, 09.12.2018

Все дуже добре і злагоджено. Персонал ввічливий. Мене все влаштувало.

Юлія, 13.08.2018