Ехокор на Угорській

Діагностичний центр
  • Паркінг,

Медицинский центр «Эхокор» предлагает пациентам современную диагностику функционального состояния нервной, мышечной и сердечно-сосудистой систем с помощью качественного и сертифицированного оборудования, под наблюдением квалифицированных врачей функциональной диагностики, неврологов, кардиологов и сомнологов. Так, только в МЦ «Ехокор» пациенты из Западной Украины могут пройти ночную и суточную электроэнцефалографию, что является главным инструментом в диагностике апноэ, расстройств сна и других неврологических нарушений ще

• Нд: вихідний

ул. Угорская, 15. На карті

Сихівський

Рейтинг діагностичного центру розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Ехокор» на вул. Угорській – є виключним медичним закладом на території усієї Західної України, адже лише тут у пацієнтів регіону є можливість пройти сучасну функціональну діагностику стану нервової системи, а саме нічну/добову електроенцефалографію з відеореєстрацією.

Серед інших діагностичних послуг медичного центру «Ехокор» можна виокремити звичайну електроенцефалограму (ЕЕГ), кардіограму (ЕКГ), електронейроміографію (ЕНМГ), добовий моніторинг ЕКГ за Холтером, УЗД, що також проводяться кваліфікованими спеціалістами закладу у комфортних умовах.

Вказані вище діагностичні методики є важливим інструментом в виявленні причини та характеру порушень здоров'я.

Так, проведення звичайної чи добової ЕЕГ є необхідним у таких випадках:

• неясні головні болі, запаморочення;
  • невротичні розлади;
  • судоми неясного ґенезу;
  • епілепсія;
  • пароксизмальні порушення;
  • черепно-мозкові травми;
  • порушення пам’яті;
  • енцефалопатія, в т.ч. і дисциркуляторна;
  • виявлення ранніх та віддалених наслідків інсульту;
  • запальні захворювання ЦНС;
  • нещодавні нейрохірургічні операції та ін.

Щодо нічного моніторингу ЕЕГ, то він необхідний при наявності:

• часті нічні пробудження;
  • епілептичні напади;
  • нічний енурез;
  • скрегіт зубами уві сні;
  • розмови уві сні, сомнамбулізм;
  • синдром гіперактивності у дітей;
  • порушення аутистичного спектру;
  • порушення мови неясного ґенезу;
  • затримка психічного та/або мовного розвитку та ін.

Такий вид діагностики, як електронейроміографія застосовується для оцінки ступеня ураження нервових закінчень та м’язових волокон при:

• полінейропатії (діабетична, алкогольна, спадкова та ін.);
  • остеохондрозі;
  • міодистрофії, міотонії;
  • поліміозиті;
  • спінальній аміотрофії;
  • боковому аміотрофічному склерозі (БАС);
  • синдромі карпального каналу;
  • тунельному синдромі та ін.

Переваги діагностики в медичному центрі «Ехокор»:

• для ЕЕГ використовується надсучасний апарат, єдиний у Львові;
  • під час добового ЕЕГ пацієнт може займатися повсякденними справами, адже апарат є портативним;
  • нічний моніторинг ЕЕГ відбувається у клініці під відеонаглядом, який дає змогу виключити погрішності викликані зовнішніми подразниками;
  • під час ЕНМГ використовуються одноразові поверхневі та голкові електроди, що виключає можливість інфікування пацієнта;
  • всі дослідження виконуються дипломованими спеціалістами, що мають роки досвіду, та стажувалися за кордоном.

Медичний центр «Ехокор» на вул. Угорській проводить такі УЗ обстеження:

• УЗД внутрішніх органів;
  • УЗД серця;
  • Нейросонографія;
  • УЗД для вагітних;
  • УЗД органів малого тазу;
  • УЗД молочних залоз, щитовидної залози;
  • УЗД лімфовузлів;
  • УЗД судин;
  • УЗД кістково-м'язевоъ системи.

Нам все сподобалося. Все було добре, уважно, вчасно.

Вікторія, 23.01.2020

Поки що, все добре! Побачимо, як буде дальше. "Кінець діло хвалить".

Цимбала Олег Іванович, 16.01.2019

Нам сподобалось, все вчасно, влаштувало все, пояснили доступно.

Павло, 10.11.2018

Сподобалось, що відносяться нормально, не халатно, все дуже охайно, джуе сподобалось, я залишилась задоволена.

Ольга, 24.11.2015
Дивитися всі відгуки
Центри поблизу

вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх).