Медичний центр Медіальт

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Medialt - це багатопрофільний медичний центр, який працює згідно принципів доказової медицини та комплексно турбується про здоров’я та комфорт вашої сім’ї. Запис на консультацію здійснюється швидко, зустріч відбувається вчасно, весь медичний персонал спілкується просто і зрозуміло та робить усе, щоб ви почувалися комфортно, затишно та найважливіше - були здоровими! ще

вул. Угорська, 12. На карті

Сихівський

Медичний центр Medialt (Медіальт) - це багатопрофільний медичний центр, який працює згідно принципів доказової медицини та комплексно турбується про здоров’я та комфорт вашої сім’ї.

Напрямки роботи МЦ:

• ендокринологія,
  • неврологія,
  • кардіологія,
  • дієтологія,
  • доросла та дитяча вакцинація,
  • ведення вагітності та супровід малюка,
  • ультразвукова та лабораторна діагностика.

А також - ми проводимо комплексні профілактичні обстеження організму - чекапи.

Ми використовуємо сучасне сертифіковане обладнання та співпрацюємо з лабораторією міжнародного рівня для максимальної точності діагностики.

Лікарі Medialt – висококваліфіковані професіонали, в команді - як лікарі з практичним досвідом понад 25 років, так і  прогресивні молоді лікарі, лікарі-науковці, лікарі-викладачі. Спілкуються без складних термінів, пояснюють все доступною мовою та детально розповідають про весь процес вашого лікування. А у разі потреби - у форматі консиліуму спільно з колегами знаходять рішення у складних випадках.

Окрім високого рівня кваліфікації, наші спеціалісти є чуйними та створюють комфортну атмосферу на кожному візиті.

Запис на консультацію здійснюється в один клік, зустріч відбувається вчасно, весь спілкуємось просто і зрозуміло та робимо усе, щоб ви почувалися комфортно, затишно та найважливіше - були здоровими!
Ми прагнемо перевершити ваші сподівання від медичного центру та формувати довгострокові стосунки на основі довіри та турботи

Клініка хороша, все дуже сподобалося у цій клініці. Все було доволі добре та гарно.

Зиновій, 12.04.2024

Хороша клініка. Дуже все сподобалося у клініці, все доволі добре пройшло.

Христина, 01.03.2024

Все сподобалося у  клініці. Все було суперово. Дякую.

Олег, 16.02.2024

Сподобалась клініка. Все добре. Все чудово пройшло.

Ганна, 20.01.2024

Візит пройшов добре, мені усе гарно пояснили, діагностику провели вчасно.

Наталія, 17.01.2024

ул. Миколайчука, 9 . На карті