Novo (Ново)

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Медичний центр «NOVO» є унікальним за своїми діагностичними можливостями медичним закладом у Західній Україні. Такий статус центр має завдяки надсучасному обладнанню від кращих світових виробників медичної апаратури, неймовірно широкому спектру діагностичних послуг та висококваліфікованим фахівцям. У центрі «NOVO» мають можливість пройти МРТ, КТ та різноманітні ультразвукові обстеження. ще

• Нд: вихідний

вул. Пилипа Орлика, 4. На карті

Шевченківський

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Львова:

Медичний центр «NOVO» цілковито виправдовує свою назву. І не лише тому, що наймолодший серед львівських закладів такого типу. Головне, тут встановлено найсучасніше обладнання останнього покоління, подібного якому в Західній Україні наразі нема. Таким чином «NOVO» – це діагностичні послуги, точність яких гарантує досконала апаратура, застосування новітніх технологій та висока кваліфікація фахівців.

Магніто-резонансна томографія є наразі дійсно найефективнішим методом діагностики різних за походженням патологій головного та спинного мозку, усіх відділів хребта та усіх суглобів, органів та структур черевної порожнини і малого тазу, а також, безумовно, серця і судин. Побудова зображень методом МРТ базується на магнітному полі та радіочастотних імпульсах, що особливо важливо для пацієнтів, які остерігаються опромінення.

У «NOVO» діє магнітно-резонансний томограф Optima MR450w від провідної європейської компанії GE Healthcare. Однією з основних його переваг є тунель діаметром 70 см, що майже на десять сантиметрів більше, ніж в апаратах попереднього класу. Це особливо важливе для повних людей, дітей та пацієнтів, що страждають на клаустрофобію. Окрім того, завдяки додаткам нового покоління вдалося помітно скоротити тривалість досліджень. Висока роздільна здатність забезпечує швидке обстеження.

На цьому апараті легко спостерігати за пацієнтом, системою та інформацією сканування, а також контролювати і вибирати параметри в режимі реального часу. Безумовною його перевагою є те, що коли триває обстеження батьки можуть перебувати поряд з дитиною і навіть тримати її за руку.

Комп’ютерна томографія поєднує давно відоме рентгенівське дослідження з найновішими комп’ютерними технологіями. Таким чином вдається отримати насправді якісні зображення, зроблені в різних площинах і навіть у тривимірному просторі. Для отримання більш точних діагнозів практикується введення у вену контрастної речовини, що містить йод. Дане обстеження немає протипоказань.

У центрі «NOVO» вражає габаритами та можливостями надсучасний комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime. За його допомоги цілковите обстеження всього тіла без зміни його положення триває лише кілька хвилин. А у поєднанні із запатентованою технологією від компанії Toshiba вдалося знизити променеве навантаження на пацієнта до 40%. Окрім того, значно знижує його і висока швидкість дослідження.

Розширення діапазону сканування дозволяє з максимальною ефективністю застосовувати систему для дослідження серця і судин, а також при огляді травмованих пацієнтів. Встановлений у центрі комп'ютерний томограф здатен зробити 160 зрізів товщиною 0,5 мм. Значно розширює можливості апарату наявність великого числа прикладних програм.

Ультразвукове дослідження, відоме також як УЗД, ехографія та ультрасонографія – називається так тому, що здійснюється завдяки використанню ультразвуку для отримання інформації про акустичні властивості різних живих тканин чи про характер кровотоку в судинах. У центрі «NOVO» ультразвуковий сканер Samsung Medison Accuvix V20 Prest видає до семи зображень за одне сканування.

Окрім традиційного опису дослідження і знімку, пацієнти отримують комп’ютерний диск з повним записом усього обстеження. Також пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-клініцистів.

Медичний центр «NOVO» був спеціально створений для того, щоб допомогти всім пацієнтам, як дорослим так і дітям, легко та комфортно отримати сучасні,  високоточні медично-діагностичні послуги.

Чисто, хороше обладнання, гарне відношення, на моє прохання уточнили висновок дослідження.

Володимир, 15.08.2018

Мене все влаштовує, все було добре. Дякую.

Ілона, 25.07.2018

Все добре, проте фінансові витрати перевершили наші сподівання.

Анна, 16.07.2018

Дуже все комфортно, гарний сервіс. Обслуговування на найкращому рівні. Дякуємо.

Данил, 05.07.2018

Все було добре, персонал привітний. В мене не має жодних зауважень.

Руслана, 21.06.2018

ул. Миколайчука, 9 . На карті