Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Осокорках

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Діагностичний центр «Оксфорд Медікал» на Осокорках - підрозділ міжнародної мережі клінік, сучасне і обладнане за останнім словом техніки медичний заклад, що надає послуги дорослим і дітям. На базі центру працює власна клінічна лабораторія, а також кабінети ультразвукової діагностики та комп'ютерної томографії ще

вул. Срібнокільська, 20. На карті

Дарницький , м.Осокорки

«Оксфорд Медікал» на Осокорках - багатопрофільний медичний центр

Лікувально-діагностичний центр «Оксфорд Медікал» на Осокорках входить до міжнародної мережі клінік.  Це багатопрофільний медичний заклад, в якому є своя лабораторія, прекрасно оснащена операційна і машини швидкої допомоги, а також консультаційні та діагностичні кабінети, обладнані апаратами експертного класу.  Прийом ведуть досвідчені лікарі та діагности, чий професіоналізм підтверджується чисельними сертифікатами про проходження курсів підвищення кваліфікації та багаторічним досвідом роботи.

Послуги, що надаються в зонах загального користування:

• відеокольпоскопія;
  • ультразвукова діагностика;
  • лабораторна діагностика;
  • біопсія шийки матки (з гістологією);
  • діагностичне вишкрібання матки з гістологією (порожнину, цервікальний канал);
  • експрес цитологічний аналіз;
  • гемороїдектомія;
  • колоноскопія;
  • ректороманоскопія;
  • комп'ютерна томографія.

Отримала усе що хотіла отримати. Залишилась задоволеною.

Дарʼя, 15.11.2023

Мне не понравилось обслуживание в клинике - на ресепшене очень грубый персонал.

Едуард, 10.11.2021

В клинике работают профессионалы. УЗИ мне сделали на высшем уровне. Всем осталась довольна.

Яна, 22.10.2021

Супер, ідеально вони все пояснили, розказали. Дуже добре.

Олена, 24.10.2020

Не сподобалося як дівчата на ресепшен зустрічають пацієнтів, а лікар мені сподобався, лікарю ставлю десять балів.

Светлана, 21.04.2020