Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Предславинській

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Оксфорд Медікал» на Предславинській - багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, який надає послуги дітям з першого року життя і до повноліття. Клініка має в своєму розпорядженні власну лабораторію, де можна здати всі види аналізів, і навіть кабінетами ультразвукової діагностики та ендоскопії ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Предславинська, 29. На карті

Печерський , м.Палац Україна

«Оксфорд Медікал» на Предславинській - дитяча поліклініка в центрі Києва

«Оксфорд Медікал» на Предславинській - медичний центр, що входить в однойменну міжнародну мережу клінік, представлену в Україні 26 відділеннями у 19 містах.  Тут надають кваліфіковану медичну та діагностичну допомогу дітям з першого року життя і до повноліття.

Напрямки роботи медцентру:

• ультразвукова діагностика: серця, щитовидної залози, нирок, мозку (дітям до одного року для виявлення вроджених вад), суглобів, органів сечостатевої системи і черевної порожнини, доплерографія;
  • ендоскопія;
  • лабораторні аналізи;
  • профогляди перед дитячий садок;
  • профогляди перед школою;
  • вакцинація.

Також, в клініці ведуть прийом педіатри і вузькоспеціалізовані фахівці: дерматологи, гастроентерологи, отоларингологи, ендокринологи, урологи, хірурги, неврологи.

Обстеження у клініці проводиться на апаратах експертного класу виробництва компанії Philips.  Використання сучасного обладнання дозволяє проводити діагностику швидко, комфортно для пацієнта і високою якістю зображення, що допомагає поставити діагноз максимально точно.

У дитячій поліклініці «Оксфорд Медікал» доступна профілактична вакцинація від:

• гепатиту А і В;
  • кору, паротиту та краснухи;
  • дифтерії та кашлюку;
  • вірусного гастроентериту;
  • папіломавірусу;
  • менингококка і пневмококка;
  • гемофільної інфекції;
  • реакція Манту.

Робила комплексне узі. Лікарка дуже чуйна, все перевірила, впродовж узі розповідала, що бачить і в якому стані (якщо це можна так назвати). Відповідала на питання, радила до кого звернутися. Здається отримала більше аніж очікувала від простого узі:) Навіть гель був тепленьким

Анна, 09.02.2021

С доктором приятно было общаться. Всем доволен.

Сергей, 12.12.2019

Очень понравился прием, нужную информацию получила, доктор очень доброжелательный, квалифицированный.

Людмила, 21.11.2018

Все понравилось. Обслуживание хорошее, врачи хорошие, сервис отличный. Я довольна. Спасибо.

Владимир, 15.09.2018

Очень довольны обслуживанием и персоналом.

Анна, 05.09.2018