Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Оболонській набережній

• Нд: вихідний

вул. Оболонська набережна, 1 (корпус 2). На карті

Оболонський , м.Почайна, м.Оболонь

Експертна ультразвукова діагностика:

• УЗД черевної порожнини та заочеревинного простору;
  • УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура, мошонки;
  • УЗД плевральної порожнини;
  • УЗД суглобів;
  • УЗД молочних залоз і щитовидної залози з лімфовузлами;
  • Дуплексное сканування судин.

Супер клініка. Загалом дуже вдячна за хороший сервіс у клініці, за турботливе ставлення до пацієнтів, за хороший професіоналізм зі сторони фахівців. Все було чудово. Дякую.

Марія, 09.04.2024

Клініка нормальна, лікар УЗД, мене теж задовольнив, єдине, було неприємно, що в клініці при запису помилково не правильно записали моє прізвище, й лікар не знав на яке саме УЗД був запис, а в іншому, залишилась задоволеною.

Скрипко, 16.01.2024

Была на УЗИ фолликулометрии - хороший врач, внимательно провела диагностику. Всё понравилось.

Ольга, 10.11.2023

Узист нам не смог ничего объяснить. Дал нам выписку не понятную для нас. Мы делали предыдущее исследование в другой клинике и нам было все понятно. А здесь бумажка с непонятными записями. Ни шкалы, ни количества того что нам нужно не было. Мы не поняли есть у нас фиброз или нет. Перенаправили к гастроэнтерологу. В следующий раз мы просто туда не пойдем.

Сергей, 08.10.2021