293 відгуки

Лікувально-діагностичний центр ADONIS

Установа на вул. Раїси Окіпної можна вважати одним з найсучасніших медичних центрів амбулаторно-поліклінічного типу у столиці України. Тут можна максимально швидко здати найосновніші необхідні аналізи у будь-який час доби і отримати результати через короткий проміжок часу ще

• Пн-Нд: 9:00-19:00

вул. Раїси Окіпної, 8Б. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Раїси Окіпної відрізняється абсолютно цілодобовою роботою пункту забору крові - тут є можливість здати аналізи у будь-який зручний час і при необхідності швидко отримати результати (загальний аналіз крові, сечі, біохімічні аналізи, коагулограма, електроліти). У режимі 24/7 також працює комп'ютерна томографія, рентген та мамографія.

Графік роботи клініки:

4 поверх працює: пн-пт з 09:00 до 18:00, сб 09:00 до 15:00;

1 поверх працює: пн-нд 09:00 до 19:00

Робота лікаря чудова, а робота персоналу клініки жахлива. Перед тим, як зайти в клініку довелось посваритися з охороною клініки, який вважає себе "директором воріт", вирішує кого в клініку пропустити, а кого ні. В клініку супроводжували батька, зі мною була дитина. Але це моя відповідальність стосовно дитини, зазвичай в клініках є дитячий куточок для очікування. Працівник охорони буквально вигнав дитину на вулицю, я була в шоці від такого ставлення. Адміністратор клініки не дуже ввічливий

Николай, 13.01.2022

Мені все сподобалось - комфортно і швидко.

Олена, 20.12.2021

Очень вежливые на рецепции сотрудники, работают очень приятные доктора и приятная, комфортная атмосфера внутри клиники. Меня все удовлетворило

Ірина, 07.12.2021

Я задоволена, мені пішли на зустріч. Навіть раніше зробили. Професійні працівники.

Ирина, 27.10.2021

Клініка ставить пацієнтів на певний час. Прийшла вчасно, вже черга. Якась є затримка в часі. Чи вони часовий проміжок ставлять дуже маленький між пацієнтами. Вони не встигають обслуговувати. І на маленькій території знаходиться велика кількість людей. Під час пандемії у них неорганізована робота. По персоналу видно що вони перевантажені. Вони швидко працюють. Для клініки це велика кількість пацієнтів. Мені здається що їм потрібно щось робити з часом. Так неможливо працювати. Я прийшла на десять і зробила рентген на десять сорок.

Оксана, 18.10.2021

г. Киев, переулок Ярослава Хомова, дом 3, (БЦ Хомов). На карті