Відгуки про діагностичний центр Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській

• Аптека в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 7:30-21:00

просп. Леоніда Каденюка, 17-В. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Діагностика пройшла у нас чудово. Все було добре, у клініці дуже чисто та прекрасний, приємний персонал.

Наталя, 18.04.2024

Послугами клініки користуємося з моменту відкриття клініки, діагностику провели добре, роботою клініки задоволені

Володимир, 27.03.2024

Комфортна клініка, рентген зробили швидко, якісно. Дякую.

Анна, 05.03.2024

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, яка проводила мені УЗД, була досвідчена та змогла мені допомогти.

Ксенія, 20.02.2024

Клініка гарна, сучасна, але в мене виникло відчуття, що діагностику робили поспіхом, до того ж спочатку потрібно було, щоб фахівець переглянув висновки аналізів, але поки я не нагадала ніхто про них не згадав, й наприкінці, мене не попередили, що роздруківка висновку не входить в кошт діагностики й за неї потрібно сплачувати окремо.

Світлана, 20.01.2024

Комфортно у клініці, немає ніяких зауважень.

Ірина, 13.01.2024

Всім  задоволена максимально. Клініка суперська.

Анастасія, 26.12.2023

Все пройшло чітко, зрозуміло, без затримок.

Олександр, 23.12.2023

Усе сподобалось - відношення персоналу, сервіс.

Олександра, 16.12.2023

Швидко, якісно, комфортно. Візитом у клініку залишився задоволеним.

Дамір, 25.11.2023

Робив аудіометрію, дуже сподобався підхід лікаря.

Олег, 23.11.2023

Все было отлично, все хорошо сделали, очень замечательный персонал, хорошие доктора и медсестры, в клинике чисто, все идеально. Я очень довольна, спасибо большое

Лариса, 14.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами та проведенням діаностики задоволений, за потреби-звертатимуся. Візитом задоволений, дякую.

Дмитро, 08.11.2023

Зустріли на вході, зафіксували візит, навіть за можливості лікар нас прийняв раніше, та й взагалі усе пройшло оперативно. Обслуговування було якісне, клієнтоорієнтоване й лікарі й персоналу, який проводив реєстрацію.

Олександра, 15.10.2023

Дуже задоволена залишилась обслуговуванням в клініці. Рекомендую

Наталія, 07.06.2023

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе, на що розраховувала Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Інна, 21.11.2022

Я залишилась візитом у клініку дуже задоволена - чистенько, затишно, ввічливий і професійний персонал. Буду звертатись у клініку ще й усім рекомендуватиму.

Светлана, 03.02.2022