Відгуки про діагностичний центр Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській

• Генератор в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Нд: 7:30-21:00

просп. Леоніда Каденюка, 17-В. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Мене все влаштувало, все сподобалося, дякую.

Светлана, 25.09.2024

В кабінеті де проходила діагностика було доволі холодно. Лікар пояснила що є витяжка, яку на жаль не можна контролювати й вони нічого не можуть зробити. Ось це було доволі некомфортно. А так загалом сама клініка непогана, немає абсолютно ніяких нарікань по сервісу і по роботі лікарів. Саме обслуговування у цій клініці хороше.

Лариса, 10.09.2024

Клініка дуже сподобалася. Залишилася задоволена роботою лікарів та медперсоналу. Все було чудово.

Олена, 06.09.2024

Все було добре, візит влаштував, зауважень немає, проведення діагностики сподобалася, звертатимуся, в разі потреби.Дякую.

Наталія, 06.08.2024

Сподобалася дана клініка. Все було добре. Лікар який нам проводив діагностику дуже гарний, кваліфікований, професійний спеціаліст. Все зробили швидко та якісно, ми залишилися задоволені.

Віталій, 22.07.2024

Все було дуже зручно, швидко, професійно, дуже сподобався візит в клініку

Соколов, 30.06.2024

Дуже комфортно було у цій клініці, на рецепції дуже люб'язні всі, медперсонал у клініці просто чудовий. Зробили все мені добре та якісно. Підказала та все доступно пояснили, що робити далі. Загалом цією клінікою я залишився дуже задоволений.

Анатолій, 04.06.2024

Клініка сподобалася, пройшло все досить добре. Все було чудово у цій клініці.

В'ячеслав, 28.05.2024

Задоволена обслуговуванням, можу поставити оцінку п'ять, дякую.

Тетяна, 17.05.2024

Задоволені абсолютно уим, і лікарями і персоналом рецепції і клінікою та діагностикою в цілому, дуже дякуємо!

Лариса, 26.04.2024

Діагностика пройшла у нас чудово. Все було добре, у клініці дуже чисто та прекрасний, приємний персонал.

Наталя, 18.04.2024

Послугами клініки користуємося з моменту відкриття клініки, діагностику провели добре, роботою клініки задоволені

Володимир, 27.03.2024

Комфортна клініка, рентген зробили швидко, якісно. Дякую.

Анна, 05.03.2024

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, яка проводила мені УЗД, була досвідчена та змогла мені допомогти.

Ксенія, 20.02.2024

Клініка гарна, сучасна, але в мене виникло відчуття, що діагностику робили поспіхом, до того ж спочатку потрібно було, щоб фахівець переглянув висновки аналізів, але поки я не нагадала ніхто про них не згадав, й наприкінці, мене не попередили, що роздруківка висновку не входить в кошт діагностики й за неї потрібно сплачувати окремо.

Світлана, 20.01.2024

Комфортно у клініці, немає ніяких зауважень.

Ірина, 13.01.2024

Всім  задоволена максимально. Клініка суперська.

Анастасія, 26.12.2023

Все пройшло чітко, зрозуміло, без затримок.

Олександр, 23.12.2023

Усе сподобалось - відношення персоналу, сервіс.

Олександра, 16.12.2023

Швидко, якісно, комфортно. Візитом у клініку залишився задоволеним.

Дамір, 25.11.2023

Робив аудіометрію, дуже сподобався підхід лікаря.

Олег, 23.11.2023

Все было отлично, все хорошо сделали, очень замечательный персонал, хорошие доктора и медсестры, в клинике чисто, все идеально. Я очень довольна, спасибо большое

Лариса, 14.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами та проведенням діаностики задоволений, за потреби-звертатимуся. Візитом задоволений, дякую.

Дмитро, 08.11.2023

Зустріли на вході, зафіксували візит, навіть за можливості лікар нас прийняв раніше, та й взагалі усе пройшло оперативно. Обслуговування було якісне, клієнтоорієнтоване й лікарі й персоналу, який проводив реєстрацію.

Олександра, 15.10.2023

Дуже задоволена залишилась обслуговуванням в клініці. Рекомендую

Наталія, 07.06.2023