Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській

• Генератор в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській — це сучасний медичний центр, який надає діагностичні дослідження для дорослих і дітей. Фахівці центру проводять такі дослідження, як: біопсія, УЗД-діагностика; функціональна діагностика та інше ще

• Пн-Вс: 7:30-21:00

просп. Леоніда Каденюка, 17-В. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Клініка Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській це діагностичний центр, у якому надають можливість пройти дослідження внутрішніх органів на сертифікованому обладнанні нового покоління.

Послуги

В Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській можуть надати такі діагностичні дослідження, як:

• біопсія;
  • електрокардіографія;
  • доплерографія;
  • УЗД-діагностика;
  • УЗД-діагностика у зв'язку з вагітністю;
  • кольпоскопія.

Сподобалася дана клініка. Все було добре. Лікар який нам проводив діагностику дуже гарний, кваліфікований, професійний спеціаліст. Все зробили швидко та якісно, ми залишилися задоволені.

Віталій, 22.07.2024

Все було дуже зручно, швидко, професійно, дуже сподобався візит в клініку

Соколов, 30.06.2024

Дуже комфортно було у цій клініці, на рецепції дуже люб'язні всі, медперсонал у клініці просто чудовий. Зробили все мені добре та якісно. Підказала та все доступно пояснили, що робити далі. Загалом цією клінікою я залишився дуже задоволений.

Анатолій, 04.06.2024

Клініка сподобалася, пройшло все досить добре. Все було чудово у цій клініці.

В'ячеслав, 28.05.2024

Задоволена обслуговуванням, можу поставити оцінку п'ять, дякую.

Тетяна, 17.05.2024