102 відгуки

Кабінет УЗД і гастроентерології на Виноградарі

Клініка спеціалізується на наданні послуг у сфері УЗД і гастроентерології. Працівники УЗД-кабінету і гастроентерології - однозначні фахівці у своїх областях, які гарантовано нададуть найякісніше обслуговування за найнижчими цінами в Києві. Робота ведеться як з дорослими, так і з дітьми ще

• Сб-Вс: выходной

Пр-т Правди, 64А. На карті

Подільський , м.Нивки, м.Оболонь

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Дослідження УЗД проводяться на апараті експерткласа, апарат з різними датчиками і доплером. У поліклініці при необхідності є можливість отримати консультацію педіатра, невролога, ендокринолога, інших вузьких фахівців, пройти лабораторні дослідження.

Кабінет УЗД і гастроентерології знаходиться у дитячій поліклініці. Послуги у сфері УЗД і гастроентерології надаються як маленьким пацієнтам, так і дорослим.  Висококваліфіковані фахівці проводять дослідження на апараті експерткласу з доплером та всіма датчиками.

Проводиться весь широкий спектр УЗ-досліджень. У поліклініці при необхідності можна отримати консультацію педіатра, невролога, ендокринолога, інших вузьких фахівців, пройти лабораторні дослідження.

Усі дослідження проводяться на апараті УЗД Philips5000.

Визитом осталась не довольна – грязно, нет одноразового ничего, видно было, что после предыдущего пациента ни чего не прибрали, сама доктор была без маски, и смотрела меня как-то вяло, без особого интереса. Больше я к ней не пойду и другим буду не советовать!

Олена, 24.01.2022

Мені дуже сподобалася лікар, її компетентність, роз'яснення щодо УЗД. Дуже добре, приємне спілкування. Загалом рекомендую.

Екатерина, 15.12.2021

Прийшла зробити одне УЗД, а бонусом отримала розширене, і виявилося, що проблема була зовсім в іншому, і УЗД-фахівець допоміг її виявити, докладно роз'яснивши, проконсультувала і дала рекомендації. Залишилась задоволена.

Анастасия, 22.11.2021

Больше всего понравился врач. Очень внимательная и, главное, не безразличная!!

иван, 13.04.2021

Робила в клініці діагностику серця. Мене дуже гарно обслужили. Спеціаліст дуже хороший, щоб таких людей було більше.

Любовь, 09.02.2021

пер. Ковальский, 19. На карті