Благомед+

• Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

У діагностичному центрі даної клініки можна пройти лабораторну діагностику, ультразвукову, функціональну діагностику та отримати оперативні результати досліджень, задокументованих у відео- та фотоформаті. ще

вул. А. Ахматової, 46. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Особливості діагностичних досліджень в «Благомед»

У клініці створена атмосфера комфорту з рядом переваг, що сприяє довірливим стосункам між лікарем і пацієнтом:

• персональний підхід до пацієнтів;
  • демократичні ціни;
  • якісна медична допомога;
  • прогресивне обладнання;
  • уважний персонал.

Методи діагностики, що надаються в клініці «Благомед»

Завдяки передовому обладнанню діагностичний центр є одним з найбільш затребуваних медичних установ для проведення екстрених і планових досліджень організму.

УЗД:

дуплексне сканування;

• електрокардіографія;
  • ехокардіографія;
  • моніторування по Холтеру;

Широкий перелік УЗ-досліджень в діагностичному центрі обумовлений безпекою і безболісністю даного методу дослідження для організму. За допомогою УЗД діагностики виявляються будь-які зміни внутрішніх органів, що особливо важливо при важкому стані пацієнта.

Ультразвукова діагностика застосовується в багатьох областях медицини і дозволяє створювати об'ємні структурні зображення органів і фото плода при вагітності. Документація пройдених досліджень ведеться в відео- та фото режимі.

Мені сподобалася клініка. Сервіс у клініці хороший, на рецепції дуже приємна жінка,  добре мене зустріла. Лікар, який робив діагностику дуже сподобався, видно що хороший спеціаліст.

Віана, 11.03.2024

Вул. Еспланадна, 20.