6 відгуків

EvoClinic («ЕвоКлінік»)

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

У діагностичному центрі EvoClinic проводять ультразвукові дослідження на апараті високого рівня для якісного виявлення захворювань внутрішніх органів. У пріоритеті центру тільки сучасні методи діагностики, які дозволяють забезпечити високу ефективність і надійність досліджень. ще

• Нд: вихідний

вул. Композитора Мейтуса, 4. На карті

Голосіївський , м.Виставковий центр

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Гармонія здоров'я, краси і сексуальності! Це основна мета команди «ЕвоКлінік».
Робота центру побудована таким чином, щоб кожна людина, яка звернулася в клініку, змогла отримати не просто консультацію, а чіткий поетапний план необхідних дій, які приведуть до потрібного результату. Грамотні доктора, перевірене сучасне обладнання, найбезпечніші препарати - все це головні інструменти роботи центру.

Медичні послуги в «ЕвоКлінік» надають тактовні професіонали своєї справи: гінекологи, урологи, хірурги, мамологи, судинні хірурги, проктологи. Кожен вузькопрофільний фахівець володіє методикою УЗ діагностики, що дозволяє швидко отримати додаткові дані про стан здоров'я пацієнта.

Фахівці в області інтимної хірургії подбають про вашу сексуальність і інтимне здоров'я. Пластичні хірурги і косметологи допоможуть втілити в реальність бажане бачення краси.

Високотехнологічна багатопрофільна клініка, що надає широкий спектр послуг у:

• лазерній хірургії;
  • пластичній хірургії;
  • інтимній пластичній хірургії чоловіків і жінок;
  • гінекології;
  • косметології.

Переваги EvoClinic

Особливості роботи клініки:

• Сполучена командна робота
  • Наявність високотехнологічного обладнання провідних світових виробників
  • Співпраця з кращими постачальниками витратних матеріалів, препаратів, імплантів, сертифікованими на території України
  • Етичність клініки і персоналу
  • Конфіденційність в роботі з кожним клієнтом
  • Ювелірна робота кожного хірурга, увага до побажань і особливостей кожного клієнта
  • Турбота і уважність персоналу клініки
  • Невід'ємна любов до своєї справи

с. Капитановка, ул. Советская (Соборная), 21. На карті

Киевская область