«Доктор Філін» на Святошино

Мережа центрів комп'ютерної томографії «Доктор Філін» забезпечує експертний рівень всіх видів КТ-діагностики. Тут доступне унікальне низькодозове КТ легенів, коронарографія, різні профільні скринінги, а також послуга «другої думки» і консультації кращих українських та західних фахівців! ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Відпочинку, 11, КДКЛ №5. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

Мережа експертних центрів «Доктор Філін» займається проведенням діагностичних заходів різної спрямованості з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.

Основний напрямок роботи діагностичних центрів комп'ютерна томографія. У центрах використовується передова апаратура, яка дозволяє проводити детальне обстеження організму із введенням контрастної речовини та без нього.

Головна перевага клініки досвідчені та кваліфіковані лікарі-рентгенологи. Завдяки їхньому професіоналізму клініка може гарантувати точні результати обстежень та їхню грамотну розшифровку.

Комп'ютерна томографія допоможе діагностувати пухлини, механічні пошкодження, запалення та широкий спектр інших проблем. У центрі проводять КТ грудної клітки, головного мозку, хребта, шиї та інших відділів.

Також у «Доктор Філін» можна отримати консультації провідних радіологів України та ізраїльських лікарів.

У «Доктор Філін» запропонують:

• діагностику за направленням лікаря;
  • екстрену томографію;
  • скринінгові випробування для ранньої діагностики хвороб;
  • низькодозове дослідження легень, ангіографію тощо;
  • 3D-реконструкцію під час діагностики складних травм.
  • експертну оцінку будь-якого обстеження, проведеного будь-де.

Обладнання дозволяє оцінити стан здоров'я особливих пацієнтів:

• дітей від народження;
  • старих людей;
  • тих, хто страждає на больовий синдром або не може довго лежати в закритому просторі;
  • людей з імплантатами чи зайвою вагою (до 200 кг).

Особливості:

• висновок у день дослідження;
  • цифровий архів даних за десятки років;
  • безкоштовна консультація анестезіолога (якщо використовується контраст);
  • цифрове зображення з можливістю пересилання через інтернет, виведення зображення на плівку або диск з USB флешкою ​​тощо;
  • можливість консультації лікаря-рентгенолога щодо томографії, зробленої в іншій установі.

Обладнання «Доктор Філін» на Святошино

У діагностичному центрі можуть провести дослідження за допомогою такого обладнання, як:

• томограф Philips Brilliance 64 зрізовий сканер є однією з найдосконаліших КТ систем на ринку. Для цього томографа характерна висока продуктивність та багатофункціональність. Система має можливості об'ємної візуалізації;
  • інжектор Vistron CT фірми MEDRAD™ (для контрастного посилення);
  • робочі місця радіологів оснащені професійними станціями та моніторами.

Клініка мені дуже сподобалася. Також дуже сподобався лікар, який проводив діагностику. Дуже уважна, привітна та професійна людина, яка чудово виконує свою роботу.

Інна, 06.09.2024

Все було добре, приємний і хороший персонал, в клініку зверталися вже другий раз, задоволені

Василь, 22.07.2024

Нормально зробили діагностику, все сподобалося, дякую.

Валентина, 17.05.2024

Не сподобалось те що не відразу видають висновок, а на слідуючи день, висновок який надіслали на ел пошту, моєму лікарю було важко щось розібрати та не було підпису. Не задоволений залишився сервісом клініки.

Роман, 05.01.2024

Дуже не сподобалось. По-перше,  адміністратор дуже неадекватно та по хамськи себе вела. По-друге, коли ми прийшли в клініку, персонал клініки (не лікар) почала ставити питання чому ми до них прийшли. Ми прийшли по направленню лікаря онколога, ми приводили батька. Ми прийшли в клініку з'ясувати що у нас, у лікаря були підозри, нас готували до операції, тому ми й прийшли. В клініці нам ставили некоректні питання. Ціна діагностики і якість обслуговування зовсім не відповідають якості, це не найдешевша клініка, можна і дешевше клініку знайти. Персонал поводився дуже агресивно і по хамськи. Висновок очікували довго. Більше в цю клініку ніколи не звернемося і всім своїм знайомим кажу що в цю клініку ходити не можна.

Микола, 12.12.2023

вул. Малевича, 86-Г.

проспект Комарова, 3, корпус 5 (лікарня «Медмістечко»).