Львов
«VeroMed»

Отзывы о клинике «VeroMed»

add_box Акушерство Аллергология Венерология Гастроэнтерология Гинекология Дерматология ... еще
Аптека в клинике Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
«VeroMed» - это многопрофильный медицинский центр, отвечающий самым высоким мировым стандартам оказания медицинской помощи. Направления МЦ: флебология, хирургия, ультразвуковая диагностика сосудов нижних конечностей, дерматоонкологии, косметология, неврология, проктология, лабораторная диагностика и др.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Щирецкая 36/5на карте
Железнодорожный
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
46 отзывов
Максим 25 Апрель 2024
У самій клініці дуже все акуратно, чисто та досить комфортно. Персонал надзвичайно привітний та уважний.
Олександр 24 Апрель 2024
Клініка не сподобалася, не клієнтоорієнтований персонал.
Сергій 12 Апрель 2024
Дуже все сподобалося у клініці. Добре все було, є дуже багато в переліку хороших медичних послуг і багато кваліфікованих спеціалістів, до яких можна звернутися за допомогою. Мені все підходить у цій клініці.
Тетяна 12 Апрель 2024
Супер все було у цій клініці. Обслуговування на високому рівні, допомога та відношення зі сторони персоналу дуже сподобалися, всі послуги були надані повною мірою і  дуже якісно.
Валерія 08 Апрель 2024
Клініка сподобалася, все було добре, персонал ввічливий
Романна 05 Апрель 2024
Клініка сподобалася, дуже гарна і чистенька, дівчатка гарно обслуговують
Галина 05 Апрель 2024
Клініка хороша, чистесенька. Я задоволена роботою клініки. В клініці дуже хороші спеціалісти
Вікторія 04 Апрель 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Юлія 29 Март 2024
Дуже сподобалася клініка.Все пройшло нормально, дуже хороше обслуговування у цій клініці. Все було на досить пристойному рівні.
Діана 27 Март 2024
Клініка хороша, зручна, комфортна. Все дуже сподобалося у цій клініці. Все було добре.
5 chevron_right
Клиники поблизости