Львів
«VeroMed»

Відгуки про клініку «VeroMed»

add_box Акушерство Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«VeroMed» - це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Напрямки МЦ : флебологія, хірургія, ультразвукова діагностика судин нижніх кінцівок, дерматоонкологія, косметологія, неврологія, проктологія, лабораторна діагностика та ін.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Генерала Юнаківа,9на карті
Залізничний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
52 відгуки
Ольга 19 Червень 2024
Усе пройшло на вищому рівні.
Сергій 12 Червень 2024
Все добре було. Дякую.
Анна 21 Травень 2024
Візит пройшов добре, усе відбулось швидко, вчасно, зауважень не маю - отримала бажане.
Віра 21 Травень 2024
Дуже комфортне перебування було у цій клініці. Гарні лікарі, чудовий медперсонал. Все дуже гарно було, умови перебування у клініці на досить хорошому рівні.
Ліліана 16 Травень 2024
Клініка гарна, гарно мене зустріли, швидко оформили
Андрій 15 Травень 2024
Комфортно, дякую.
Максим 25 Квітень 2024
У самій клініці дуже все акуратно, чисто та досить комфортно. Персонал надзвичайно привітний та уважний.
Олександр 24 Квітень 2024
Клініка не сподобалася, не клієнтоорієнтований персонал.
Сергій 12 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у клініці. Добре все було, є дуже багато в переліку хороших медичних послуг і багато кваліфікованих спеціалістів, до яких можна звернутися за допомогою. Мені все підходить у цій клініці.
Тетяна 12 Квітень 2024
Супер все було у цій клініці. Обслуговування на високому рівні, допомога та відношення зі сторони персоналу дуже сподобалися, всі послуги були надані повною мірою і  дуже якісно.
5 6 chevron_right