Львов
Novo (Ново)

Отзывы о клинике Novo (Ново)

add_box Акушерство Гинекология Кардиология Маммология Неврология Неонатология ... еще
Аптека в клинике Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Медичний центр «NOVO» надає пацієнтам широкий спектр лікувально-діагностичних послуг із використанням унікального для Західної України діагностичного устаткування: МРТ, КТ, УЗД. У клініці «NOVO» надаються високоякісні послуги у напрямку гінекології, неврології, урології, педіатрії, кардіології разом із найсучаснішою діагностикою всього організму. Інноваційні технології та кваліфікація лікарів центру «NOVO» забезпечують високу якість та точність медичного обслуговування.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 20:30 access_time_filled сб : 9:00 - 20:30 access_time_filled вс : выходной
вул. Пилипа Орлика, 4на карте
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
45 отзывов
Любовь 19 Декабрь 2016
Все було дуже швидко і зручно.
Лариса 26 Ноябрь 2016
Все понравилось.
Наталя 22 Ноябрь 2016
Ціну я заплатила вищу, ніж та що зазначена у вас на сайті. Квитанцію мені видали як благодійний внесок, а не як оплата за послуги.
Христина 14 Ноябрь 2016
Мені все сподобалося, високий рівень обслуговування, кваліфіковані лікарі, буду і надалі тут обслуговуватися.
Алла 10 Ноябрь 2016
Просто чудова клініка! Я залишилась всім задоволена.
Кристина 09 Ноябрь 2016
Дуже приємний персонал та хороші лікарі. Раджу цю клініку вже не перший раз людям.
Тетяна 02 Ноябрь 2016
Було все швиденько, чисто, ввічливо. Все сподобалося.
Оксана 10 Август 2016
Мне понравилось, все очень быстро и хорошо!
Анастасія 02 Апрель 2016
Все було швидко, досить чітко, стисло викладена інформація, багато часу не довелось на це витрачати, мене все задовольнило.
Вероніка 15 Март 2016
Хочется отметить приветливость и внимательность персонала и, в целом, всех. Очень красиво там, мне понравилось - такое зелененькое все, очень приятно.
5 chevron_right
Клиники поблизости