Львов
Novo (Ново)

Novo (Ново)

add_box Акушерство Гинекология Кардиология Маммология Неврология Неонатология ... еще
Аптека в клинике Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Медичний центр «NOVO» надає пацієнтам широкий спектр лікувально-діагностичних послуг із використанням унікального для Західної України діагностичного устаткування: МРТ, КТ, УЗД. У клініці «NOVO» надаються високоякісні послуги у напрямку гінекології, неврології, урології, педіатрії, кардіології разом із найсучаснішою діагностикою всього організму. Інноваційні технології та кваліфікація лікарів центру «NOVO» забезпечують високу якість та точність медичного обслуговування.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 20:30 access_time_filled сб : 9:00 - 20:30 access_time_filled вс : выходной
вул. Пилипа Орлика, 4на карте

Із моменту свого створення медичний центр «NOVO» разом із досвідченою командою, що складається з кваліфікованих фахівців допомагають пацієнтам усіх вікових категорій жити здоровим життям.

Досягти цього вдається завдяки впровадженню в роботу центру «NOVO» сучасних підходів до діагностики, лікування та обслуговування пацієнтів, запозичених із досвіду світових медичних центрів, та сучасній діагностичній апаратурі від найкращих європейських та японських виробників.

Послуги, що надаються у медичному центрі «NOVO»:

• консультації фахівців:
    • акушера-гінеколога;
    • невролога;
    • анестезіолога;
    • неонатолога-лактолога;
    • маммолога;
    • педіатра;
    • уролога;
    • кардіолога та спеціалістів інших напрямків;
  • діагностичні послуги:
    • сучасна ультрасонографія (УЗД);
    • комп’ютерна томографія;
    • магнітно-резонансна томографія;
    • лабораторна діагностика;
  • школа батьківства.

Діагностичне обладнання медичного центру «NOVO»:

• МРТ-діагностика проводиться висококваліфікованими лікарями на новому апараті GE Optima MR450w потужністю 1,5 тесла 2014 р. випуску і здатністю обстеження пацієнта до 200 кг, а також високопроцентною можливістю (до 99%) встановлення діагнозу, щодо онкологічних процесів;
  • КТ-діагностика проводиться також на новому 160-зрізовому апараті Toshiba Aquilion Prime 16 з найбільш короткотривалим рентген-опроміненням;
  • УЗ-діагностика проводиться на апаратах експертного класу Samsung Medison Accuvix V20 Prestige, які охоплюють усі можливі обстеження: еластографія (виявлення новоутворень щитовидної та молочної залоз, визначення вагітності у І, ІІ, ІІІ триместрах з доплерометрією), Ехо-серця, обстеження судин, суглобів та м’яких тканин, органів черевної порожнини, малого тазу у жінок та чоловіків.

Перевагами діагностики та лікування у медичному центрі «NOVO» є:

• надсучасне діагностичне обладнання, якому немає аналогів у Західній Україні;
  • застосування принципу раціонального лікування (терапія без одночасного призначення пацієнту великої кількості неефективних та часто недоречних лікувальних препаратів та процедур);
  • точна та високоінформативна діагностика онкологічних захворювань, патологічних уражень спинного і головного мозку;
  • кваліфікований персонал: лікарі, діагности, медсестри та ін.
Любовь 19 Декабрь 2016
Все було дуже швидко і зручно.
Лариса 26 Ноябрь 2016
Все понравилось.
Наталя 22 Ноябрь 2016
Ціну я заплатила вищу, ніж та що зазначена у вас на сайті. Квитанцію мені видали як благодійний внесок, а не як оплата за послуги.
Христина 14 Ноябрь 2016
Мені все сподобалося, високий рівень обслуговування, кваліфіковані лікарі, буду і надалі тут обслуговуватися.
Алла 10 Ноябрь 2016
Просто чудова клініка! Я залишилась всім задоволена.
Клиники поблизости
Все частные клиники Львова