Днепр
Медицинский центр «НАОМИ»

Отзывы о сети клиник Медицинский центр «НАОМИ»

4.6
add_box Гинекология Дерматология Косметология Трихология УЗ-диагностика Лабораторная диагностика
Медицинский центр НАОМИ заботится о здоровье и красоте каждого. Штат высококвалифицированных специалистов с высшим и средним медицинским образованием. Прием ведут врачи высшей категории, такие как: дерматологи, акушер-гинекологи, семейный врач, врачи-косметологи, косметологи-эстетисты, врачи УЗИ.
ул. Маршала Малиновского, 6на карте
Амур-Нижнеднепровский
площадь Соборная, 7на карте
Соборный
проспект Героев, 32на карте
Соборный
4.6
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
отзыва
Тетяна 20 Апрель 2024
 Лікар був без бейджика, клініка зробила заміну лікаря на іншого. Ніякої консультації мамолога майже не було, УЗД зробили за три хвилини, лікар сказала що потрібно звернутися до іншого лікаря, а саме до хірурга-мамолога. За шість хвилин консультації ми заплатили як за повну консультацію. Ми дуже незадоволені.
Ответ клиники 24 Апрель 2024
Дякуємо Тетяно, за Ваш зворотній зв'язок. Вам була проведена консультація лікарем гінекологом-мамологом. Лікар зібрав анамнез, візуально оглянув і виконав пальпацію молочних залоз, зону пахв та регіонарних лімфатичних вузлів. Вислухала і відповіла на всі Ваші питання. Ви були згодні на виконання УЗД молочних залоз, для підтвердження підозр лікаря з приводу діагнозу. Після виконаного УЗД Вас було перенаправлено до хірургічного відділення, тому що хірургічні втручання не виконуються в нашому центрі. Сподіваємося, що Вам вдалося вирішити всі питання стосовно Вашого здоров'я.
Руслана 25 Февраль 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці.
Вікторія 03 Февраль 2024
Візитом залишились дуже задоволені - працюють дуже привітні та чемні працівники, запропонували чай-каву, доньку пригостили пряником. Ходили до гінеколога Пономаренко Валентини Олександрівни, дитині було трішки лячно, бо була вперше у такого лікаря, але усе пройшло добре, бо потрапили до професіонала, яка була деліктною та фаховою. Коли будуть готові аналізи, плануємо повторний візит.
Клиники поблизости
Все частные клиники Днепра