Ивано-Франковск

по стажу
по количеству отзывов
Сегодня, 30 Июля
Федорив Мария  Ивановна
Мария Ивановна, как врач-педиатр собирает информацию о состоянии здоровья ребенка, направляет на обследование, предоставляет как лечебное, так и профилактическую помощь, консультацию для родителей в связи с возникновением определенных вопросов по поводу здоровья и развития ребенка, а также (при необходимости) справку для дошкольных учреждений или школы
Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ивано-Франковск
ул. Независимости, 93ана карте
Пт 30 Июль Сб 31 Июль Вс 01 Август
2.2
Магуляк Галина Ивановна
Врач-педиатр. Кандидат медицинских наук, доцент. Проводит педиатрический прием, консультации по уходу и вакцинации детей, лечение основных проблем периода новорожденности
«Клинико-диагностический центр»
ул. Г.Мазепы, 114 а на карте
Пт 30 Июль Сб 31 Июль Вс 01 Август
Юркевич  Надія  Іванівна
Юркевич Надія Іванівна
Надія Іванівна проводить консультативний прийом, складає індивідуальне лікування, лікує захворювання: ГРВЗ, грип, краснуху, ангіну, пневмонію, вітрянку тощо.
БРАСС. Здоровая кожа
ул. Сечевых Стрельцов 28, II этажна карте
2.3
БРАСС. Здоровая кожа
ул. Сечевых Стрельцов 28, II этажна карте
Цицюра Орися Орестівна
Орися Орестівна спеціалізується на лікуванні органічних, функціональних захворювань шлунково-кишкового тракту. Є досвідченим фахівцем зі спостереження пацієнтів з інфекційними патологіями, розладами травної системи.
Снігур Наталія Дмитрівна
Снігур Наталія Дмитрівна
Наталія Дмитрівна займається діагностикою та лікуванням захворювань різного ґенезу у дітей до 18 років. Проводить терапію інфекційних, вірусних захворювань, у тому числі гострих захворювань дихальних шляхів. Лікує дерматити, займається терапією функціональних розладів травної системи.
Бобрикович Ольга Сергіївна
Ольга Сергіївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та диспансерному спостереженні дітей з ендокринною патологією. Займається розробкою дієтичного харчування при різних захворюваннях, індивідуально підбирає раціон харчування для дітей та дорослих.
Чигур Наталія Вікторівна
Чигур Наталія Вікторівна
Наталія Вікторівна спеціалізується на лікуванні інфекцій, захворювань дихальних шляхів, функціональних розладів травної системи, атопічного дерматиту у дітей. Розробляє схему дієтотерапія, загартовування дитячого організму.
3.8
Сютрик Мирослава Миколаївна
Лікар веде спостереження дітей з народження до 18 років. Лікує захворювання дихальних шляхів, нирок, шлунково-кишкового тракту, патологій оториноларингологічного профілю. Консультує з питань вакцинації, догляду за дитиною, вигодовування.
3.7
Гончар Світлана Станіславівна
Світлана Станіславівна займається патронажем дітей з народження до 18 років. Спеціалізується на лікуванні інфекційних та гострих захворювань. Проводить імунопрофілактику з метою попередження, уникнення поширення і ліквідації інфекційних хвороб у дітей.
Показать еще 10 Врачиautorenew
5 chevron_right