Черновцы

Страница 3: Акушеры-гинекологи в Черновцах

Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог Деркач Людмила Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Пріорітетними напрямками роботи лікарки: ендокринна гінекологія, діагностика і лікування безпліддя, гінекологічні захворювання (діагностика, лікування, профілактика), лікування ЗПСШ, замісна гормональна терапія, підготовка до ДРТ. Брала участь в міжнародних симпозіумах і конференціях: «Гармонія гормонів основа здоров'я жінки», «Школа репродуктологов», «Міжнародні стандарти надання гінекологічної допомоги», «Проблеми перехідного віку жінки» «Актуальні питання в ендокринної гінекології», «Менеджмент аномальних маткових кровотеч», «Національна стратегія профілактики раку репродуктивних органів» та ін.
Центр здоров'я, приватне медичне підприємство
вул. Чехова 101на карте
Без районов
Врач Акушер-гинеколог Бабенчук Ірина Олександрівна на Doc.ua
1год опыта
Ірина Бабенчук консультує як лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на загальній гінекології, лікуванні різних невідкладних захворюваннях жіночих репродуктивних органів.
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Жебчук  Аеліта  Борисівна на Doc.ua
Аеліта Борисівна спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань, проводить пункцію яєчників, радіохвильову коагуляцію, ембріотрансфер, інсемінацію спермою, лапароскопію і т.д.
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, Косметолог Мовчан Олександр  Філімонович на Doc.ua
Олександр Філімонович спеціалізується на акушерстві та естетичній гінекології. Лікар є сертифікованим тренером Institute Hyalyal. Проводить прийом і виконує процедури з естетичної медицини: інтимна контурна пластика, пластичні операції на промежині і піхві, ін'єкційна косметологія, метросальпінгографія. До напрямків роботи лікаря належить лікування: жіночого безпліддя, розтяжок, післяпологових рубців, стресового нетримання сечі, папілом. Лікар допомогає пацієнткам, не задоволеним візуальним виглядом інтимної зони, лікує запальні процеси в гінекології.
Центр здоров'я, приватне медичне підприємство
вул. Чехова 101на карте
Без районов
Врач Акушер-гинеколог Колесник Мирослава Анатольевна на Doc.ua
Доктор специализируется на акушерстве и гинекологии. Проводит консультативный прием, кольпоскопию, ультразвуковую диагностику органов малого таза, подбор методов контрацепции с учетом индивидуальных особенностей пациентов. Лечит такие заболевания и патологии, как: нарушения менструального цикла, бесплодие, эндометрия, дисплазия шейки матки
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Боднарюк Оксана Ивановна на Doc.ua
Оксана Ивановна врач акушер-гинеколог и детский гинеколог, кандидат медицинских наук. Проводит диагностику и лечение заболеваний женских половых органов у взрослых и детей. Является членом ассоциации акушеров-гинекологов