Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Юзько Тамара Анатоліївна на Doc.ua

Отзывы о враче Юзько Тамара Анатоліївна

Тамара Анатоліївна займається хірургічною гінекологією (лапароскопічні операції), проводить консультування з питань репродуктології, а також всі супутні процедури: стимуляцію яєчників, інсемінацію спермою донора і чоловіка. Спеціалізується на діагностиці: кольпоскопії, гістероскопії, ультразвуковій діагностиці і т.д.
Yuzko medical center
ул. Трепка (О. Боярка), 1ана карте
Шевченковский
Пн 25 Октябрь Вт 26 Октябрь Ср 27 Октябрь
Татьяна 20 Июль 2020
Тактовна, гарний фахівець, добре відноситься до пацієнтів.
Анна 26 Февраль 2020
Все было в порядке, мне очень понравилось. Все понравилось: отношение, ка мне все объяснили. Поэтому, все отлично.
Діана 12 Февраль 2020
Лікар все пояснив.
Надія 18 Декабрь 2019
Все розказали так, і як має бути.
Марія 12 Июнь 2019
Дуже гарно, лікар розказала, як боротися з проблемою, що є в мене. Також, направила мене на деякі обстеження, які я робила в клініці. Якщо в когось будуть такі самі проблеми як у мене, обов`язково, буду рекомендувати, саме цього лікаря.
Марина 23 Октябрь 2018
Все добре, все сподобалось.
Тетяна 25 Сентябрь 2018
Я задоволена, лікар дуже гарно все пояснювала, відношення дуже хороше.
Катерина 19 Декабрь 2017
Хороше ставлення, все дуже було добре.
Аліна 19 Сентябрь 2017
Дуже сподобався лікар, все добре пояснила, що хотіла, я дізналася. Гарне відношення до пацієнта.
Елена 20 Сентябрь 2017
Очень понравилось её отношение мне, как к пациентке. Объясняет доходчиво, вежлива, вселяет надежду! Быть врачом- это не профессия, а призвание! Видно, что хороший специалист и видно, что любит свою работу и готова лечить пациента, а не калечить, как это делают некоторые врачи. Рекомендую тем, кто ищет хорошего гинеколога!

Все врачи Черновцы