Черновцы
Врач онлайн
4.5
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог Деркач Людмила Миколаївна на Doc.ua

Отзывы о враче Деркач Людмила Миколаївна

Людмила Миколаївна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Пріорітетними напрямками роботи лікарки: ендокринна гінекологія, діагностика і лікування безпліддя, гінекологічні захворювання (діагностика, лікування, профілактика), лікування ЗПСШ, замісна гормональна терапія, підготовка до ДРТ. Брала участь в міжнародних симпозіумах і конференціях: «Гармонія гормонів основа здоров'я жінки», «Школа репродуктологов», «Міжнародні стандарти надання гінекологічної допомоги», «Проблеми перехідного віку жінки» «Актуальні питання в ендокринної гінекології», «Менеджмент аномальних маткових кровотеч», «Національна стратегія профілактики раку репродуктивних органів» та ін.
Центр здоров'я, приватне медичне підприємство
вул. Чехова 101на карте
Без районов
Онлайн-консультация
Прямо сейчас или в другое удобное время Перейти
4.5
Надія 01 Март 2019
Очень довольна качеством консультации, доктор внимательная, выслушала, все рассказала, все по диагнозу. Я буду дальше продолжать лечение, еще анализы сдам и снова буду обращаться.
Анастасия 13 Июль 2018
Лікар сподобався.
Ірина 11 Июль 2018
Лікар дуже ввічлива, знає свою, справу. Мені дуже сподобавсь цей лікар.
Людмила 25 Апрель 2018
Мені все сподобалося.
Інна 14 Март 2018
Хороша лікар, привітна, розказує, задоволена є.
Марія 21 Февраль 2018
Лікар хороший, розумна, все детально розповіла.
Оксана 29 Январь 2018
Чудовий лікар, фахівець своєї справи!!! Дякую за відмінну роботу і корисні рекомендації.

Все врачи Черновцы