Черновцы
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог Деркач Людмила Миколаївна на Doc.ua

Отзывы о Деркач Людмила Миколаївна

Людмила Миколаївна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Пріорітетними напрямками роботи лікарки: ендокринна гінекологія, діагностика і лікування безпліддя, гінекологічні захворювання (діагностика, лікування, профілактика), лікування ЗПСШ, замісна гормональна терапія, підготовка до ДРТ. Брала участь в міжнародних симпозіумах і конференціях: «Гармонія гормонів основа здоров'я жінки», «Школа репродуктологов», «Міжнародні стандарти надання гінекологічної допомоги», «Проблеми перехідного віку жінки» «Актуальні питання в ендокринної гінекології», «Менеджмент аномальних маткових кровотеч», «Національна стратегія профілактики раку репродуктивних органів» та ін.

Проверенные отзывы о враче 17 отзывов

Наталія 12 Июнь 2019
Віталія 24 Май 2019
Надія 01 Март 2019
Очень довольна качеством консультации, доктор внимательная, выслушала, все рассказала, все по диагнозу. Я буду дальше продолжать лечение, еще анализы сдам и снова буду обращаться.
Елена 25 Февраль 2019
Мне прием понравился. Врач внимательная и положительная, буду к ней ходить.
Олена 14 Декабрь 2018
Оксана 31 Октябрь 2018
Хороший приятный доктор.
Елена 15 Август 2018
Анастасия 13 Июль 2018
Лікар сподобався.
Ірина 11 Июль 2018
Лікар дуже ввічлива, знає свою, справу. Мені дуже сподобавсь цей лікар.
Инна 22 Май 2018

Все врачи Черновцы