Чернівці

Сторінка 3: Акушери-гінекологи в Чернівцях

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Деркач Людмила Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Пріорітетними напрямками роботи лікарки: ендокринна гінекологія, діагностика і лікування безпліддя, гінекологічні захворювання (діагностика, лікування, профілактика), лікування ЗПСШ, замісна гормональна терапія, підготовка до ДРТ. Брала участь в міжнародних симпозіумах і конференціях: «Гармонія гормонів основа здоров'я жінки», «Школа репродуктологов», «Міжнародні стандарти надання гінекологічної допомоги», «Проблеми перехідного віку жінки» «Актуальні питання в ендо
Центр здоров'я, приватне медичне підприємство
вул. Чехова 101на карті
Без районів
Лікар Акушер-гінеколог Бабенчук Ірина Олександрівна на Doc.ua
1рік досвіду
Ірина Бабенчук консультує як лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на загальній гінекології, лікуванні різних невідкладних захворюваннях жіночих репродуктивних органів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жебчук Аеліта Борисівна на Doc.ua
Аеліта Борисівна спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань, проводить пункцію яєчників, радіохвильову коагуляцію, ембріотрансфер, інсемінацію спермою, лапароскопію і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог Мовчан Олександр Філімонович на Doc.ua
Олександр Філімонович спеціалізується на акушерстві та естетичній гінекології. Лікар є сертифікованим тренером Institute Hyalyal. Проводить прийом і виконує процедури з естетичної медицини: інтимна контурна пластика, пластичні операції на промежині і піхві, ін'єкційна косметологія, метросальпінгографія. До напрямків роботи лікаря належить лікування: жіночого безпліддя, розтяжок, післяпологових рубців, стресового нетримання сечі, папілом. Лікар допомогає пацієнткам, не задоволеним візуальним виглядом інтимної зони, лікує запальні процеси
Центр здоров'я, приватне медичне підприємство
вул. Чехова 101на карті
Без районів
Лікар Акушер-гінеколог Колеснік Мирослава Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, кольпоскопію, ультразвукову діагностику органів малого таза, підбір методів контрацепції з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнтів. Лікує такі захворювання і патології, як: порушення менструального циклу, безпліддя, ендометрія, дисплазія шийки матки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Боднарюк Оксана Іванівна на Doc.ua
Оксана Іванівна лікар акушер-гінеколог і дитячий гінеколог, кандидат медичних наук. Проводить діагностику і лікування захворювань жіночих статевих органів у дорослих та дітей. Є членом асоціації акушерів-гінекологів