Офтальмологічний центр Viva (Вива)

Офтальмологічний центр Viva (Вива)

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Офтальмологічний центр мережі клінікViva – це повний спектр офтальмологічних послуг для всієї родини. Наша перевага - команда професіоналів та новітнє обладнання, що трансформується в тисячі задоволених пацієнтів. Центр офтальмології Viva оснащений новим, найкращим на сьогоднішній день в Україні обладнанням й відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. В центрі офтальмології VIVA ми пропонуємо широкий спектр послуг від діагностики та лікування захворювань очей для людей різного віку до складних операцій. Інноваційні комп'ютерні методи допомагають визначити першопричину розвитку патології та впливати безпосередньо на неї. Це підвищує ефективність медичних процедур, а ясність та контрастність зору залишаються відновленими.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
с. Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка)на карті
Київська область м.Академмістечко м.Житомирська

Перелік послуг офтальмологічного центру Viva:
Сучасна діагностика:

• Ангіо-оптична когерентна томографія (ОКТ)
  • Комп'ютерна периметрія та кератометрія

• Захворювання сітківки
  • Кератоконус
  • Міопія, далекозірність та астигматизм
  • Пресбіопія
  • Макулодистрофія та інші.

Дитяча офтальмологія.
Обладнання клініки:

• Факоемульсифікатор CENTURION® VisionSystemwithActiveSentry – досконала та найсучасніша хірургічна система для проведення хірургічних операцій при катаракті від провідного американського виробника (AlconСША).
  • Оптичний біометр ARGOS – перший в Україні оптичний прилад, що дозволяє безконтактно розрахувати розмір лінзи яку імплантують під час операції по заміні кришталика виробництва(Alcon США).
  • REVO NX 130 – найсучасніша система для проведення оптичної когерентної томографії сітківки (ОКТ) виробництва Польща. Це сучасне безконтактне дослідження структур ока, яке дозволяє точно оцінити стан різних тканин ока та спостерігати за результатами лікування.
  • ТОНОМЕТР ICARE IC100 – дозволяє безконтактним методом виміряти очний тиск.
  • Автоматичний периметр HVF-100 виробництва Корея – діагностична лабораторія з широкими можливостями в діагностиці. Використовується для перевірки: сліпих зон, кутів горизонтального погляду, має набір тестових програм які використовуються при неврологічних захворюваннях ока.
  • Авторефрактометр-HUVITZ HRK-1 виробництва Корея – використовується для вимірювання показників гостроти зору та рогівки ока.
Анна 19 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.